ANTONET IDEAL STT SOLUTION S.R.L.
Revenue
860 lei
2024
Profit
-15.6K
2024
Employees
—
2024
Margin
-1818,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ANTONET IDEAL STT SOLUTION S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 860 lei lei (date 2024). În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #4.293 la cifra de afaceri, #4.307 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ANTONET IDEAL STT SOLUTION S.R.L. este o companie micro din sectorul Confecții articole îmbrăcăminte, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 860 lei lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1818.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Confecții articole îmbrăcăminte (România), compania este #4.293 la cifra de afaceri, #4.307 la profit, #3.574 la număr angajați din 5.699 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.6M lei
- Marjă medie
- 3.1%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -578.2× față de media industriei
Industry intelligence
Confecții articole îmbrăcăminte (CAEN 14) — 2024
Industry size
9.1B
RON revenue
Total companies
5.699
Total employees
57.643
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MATERUX CONFTEX S.R.L. | 800 lei | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| FASHION DESIGN BY MARIA MADALINA MOTORCA S.R.L. | 849 lei | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| LEOCADIA ART DESIGN S.R.L. | 890 lei | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| KRISS STYL SRL | 830 lei | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| CRISTIAN BL�NDA� S.R.L. | 821 lei | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| COVER TO DISCOVER S.R.L. | 912 lei | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| AMOR MINA S.R.L. | 809 lei | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| RENOME DESIGN S.R.L. | 922 lei | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| AXIEM S.R.L. | 800 lei | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
| TUDIS-ACTIVITIES S.R.L. | 800 lei | 1 | Confecții articole îmbrăcăminte |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 14)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1818.0%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 78%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 860 lei
- Profit net
- -15.6K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 860 lei | -15.6K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ANTONET IDEAL STT SOLUTION S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ANTONET IDEAL STT SOLUTION S.R.L.(current)
- Revenue
- 860 lei
- Employees
- 0
- Profit
- -15.6K
- Rank RO
- #705.890
- MATERUX CONFTEX S.R.L.
- Revenue
- 800 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 675 lei
- Rank RO
- #706.409
- FASHION DESIGN BY MARIA MADALINA MOTORCA S.R.L.
- Revenue
- 849 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -16.5K
- Rank RO
- #706.001
- LEOCADIA ART DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 890 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -122 lei
- Rank RO
- #705.733
- KRISS STYL SRL
- Revenue
- 830 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 398 lei
- Rank RO
- #706.230
- CRISTIAN BL�NDA� S.R.L.
- Revenue
- 821 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -7.3K
- Rank RO
- #706.286
- COVER TO DISCOVER S.R.L.
- Revenue
- 912 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -36.2K
- Rank RO
- #705.507
- AMOR MINA S.R.L.
- Revenue
- 809 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -18K
- Rank RO
- #706.369
- RENOME DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 922 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -1.6K
- Rank RO
- #705.449
- AXIEM S.R.L.
- Revenue
- 800 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -3.2K
- Rank RO
- #706.409
- TUDIS-ACTIVITIES S.R.L.
- Revenue
- 800 lei
- Employees
- 1
- Profit
- 129 lei
- Rank RO
- #706.409
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ANTONET IDEAL STT SOLUTION S.R.L.(current) | 860 lei | 0 | -15.6K | #705.890 |
| MATERUX CONFTEX S.R.L. | 800 lei | 1 | 675 lei | #706.409 |
| FASHION DESIGN BY MARIA MADALINA MOTORCA S.R.L. | 849 lei | 1 | -16.5K | #706.001 |
| LEOCADIA ART DESIGN S.R.L. | 890 lei | 1 | -122 lei | #705.733 |
| KRISS STYL SRL | 830 lei | 1 | 398 lei | #706.230 |
| CRISTIAN BL�NDA� S.R.L. | 821 lei | 1 | -7.3K | #706.286 |
| COVER TO DISCOVER S.R.L. | 912 lei | 1 | -36.2K | #705.507 |
| AMOR MINA S.R.L. | 809 lei | 1 | -18K | #706.369 |
| RENOME DESIGN S.R.L. | 922 lei | 1 | -1.6K | #705.449 |
| AXIEM S.R.L. | 800 lei | 1 | -3.2K | #706.409 |
| TUDIS-ACTIVITIES S.R.L. | 800 lei | 1 | 129 lei | #706.409 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ANTONET IDEAL STT SOLUTION S.R.L.(you) | MATERUX CONFTEX S.R.L. | FASHION DESIGN BY MARIA MADALINA MOTORCA S.R.L. | LEOCADIA ART DESIGN S.R.L. | KRISS STYL SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 860 lei | 800 lei | 849 lei | 890 lei | 830 lei |
| Profit | -15.6K | 675 lei | -16.5K | -122 lei | 398 lei |
| Margin | -1818,0% | 84,4% | -1946,2% | -13,7% | 48,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ANTONET IDEAL STT SOLUTION S.R.L.”.