ANNA MOTORS CENTRE S.R.L.
Revenue
56.2K
2024
Profit
-36.2K
2024
Employees
0
2024
Margin
-64,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ANNA MOTORS CENTRE S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 56.2K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #20.701 la cifra de afaceri, #27.024 la profit, #19.319 la număr angajați din 31.269 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ANNA MOTORS CENTRE S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 56.2K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -64.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #20.701 la cifra de afaceri, #27.024 la profit, #19.319 la număr angajați din 31.269 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 45) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3.3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -17.6× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 45) — 2024
Industry size
102B
RON revenue
Total companies
31.269
Total employees
91.939
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MEDY FAM SERV S.R.L. | 56.4K | 1 | Comerț en-gros |
| DANI AUTO PARTS S.R.L. | 56.5K | 1 | Comerț en-gros |
| BABILONU MOTORS S.R.L. | 56.9K | 1 | Comerț en-gros |
| AUTO MANIA SRL | 57.2K | 1 | Comerț en-gros |
| VDT SERVCOMP S.R.L. | 54.8K | 1 | Comerț en-gros |
| MECANO FOREST S.R.L. | 58.4K | 1 | Comerț en-gros |
| LUXURY DETAILING S.R.L. | 53.8K | 1 | Comerț en-gros |
| NIL COMERT SRL | 53.7K | 1 | Comerț en-gros |
| AUTO CUL SRL | 59.1K | 1 | Comerț en-gros |
| AUTODAN ELECTROSERV S.R.L. | 59.8K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NEAMT
Industrie (CAEN 45)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -64.5%
- Scor risc (0–100)
- 82
- Percentil piață (CA)
- Top 62%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 56.2K
- Profit net
- -36.2K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 56.2K | -36.2K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ANNA MOTORS CENTRE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ANNA MOTORS CENTRE S.R.L.(current)
- Revenue
- 56.2K
- Employees
- 0
- Profit
- -36.2K
- Rank RO
- #556.761
- MEDY FAM SERV S.R.L.
- Revenue
- 56.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 350 lei
- Rank RO
- #556.461
- DANI AUTO PARTS S.R.L.
- Revenue
- 56.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 31.2K
- Rank RO
- #556.294
- BABILONU MOTORS S.R.L.
- Revenue
- 56.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 10K
- Rank RO
- #555.604
- AUTO MANIA SRL
- Revenue
- 57.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.1K
- Rank RO
- #555.139
- VDT SERVCOMP S.R.L.
- Revenue
- 54.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #559.274
- MECANO FOREST S.R.L.
- Revenue
- 58.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.4K
- Rank RO
- #553.060
- LUXURY DETAILING S.R.L.
- Revenue
- 53.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -969 lei
- Rank RO
- #561.070
- NIL COMERT SRL
- Revenue
- 53.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.6K
- Rank RO
- #561.312
- AUTO CUL SRL
- Revenue
- 59.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.7K
- Rank RO
- #551.752
- AUTODAN ELECTROSERV S.R.L.
- Revenue
- 59.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 6K
- Rank RO
- #550.515
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ANNA MOTORS CENTRE S.R.L.(current) | 56.2K | 0 | -36.2K | #556.761 |
| MEDY FAM SERV S.R.L. | 56.4K | 1 | 350 lei | #556.461 |
| DANI AUTO PARTS S.R.L. | 56.5K | 1 | 31.2K | #556.294 |
| BABILONU MOTORS S.R.L. | 56.9K | 1 | 10K | #555.604 |
| AUTO MANIA SRL | 57.2K | 1 | 7.1K | #555.139 |
| VDT SERVCOMP S.R.L. | 54.8K | 1 | 1.9K | #559.274 |
| MECANO FOREST S.R.L. | 58.4K | 1 | 7.4K | #553.060 |
| LUXURY DETAILING S.R.L. | 53.8K | 1 | -969 lei | #561.070 |
| NIL COMERT SRL | 53.7K | 1 | -4.6K | #561.312 |
| AUTO CUL SRL | 59.1K | 1 | 3.7K | #551.752 |
| AUTODAN ELECTROSERV S.R.L. | 59.8K | 1 | 6K | #550.515 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ANNA MOTORS CENTRE S.R.L.(you) | MEDY FAM SERV S.R.L. | DANI AUTO PARTS S.R.L. | BABILONU MOTORS S.R.L. | AUTO MANIA SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 56.2K | 56.4K | 56.5K | 56.9K | 57.2K |
| Profit | -36.2K | 350 lei | 31.2K | 10K | 7.1K |
| Margin | -64,5% | 0,6% | 55,2% | 17,6% | 12,4% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ANNA MOTORS CENTRE S.R.L.”.