ANGVEL CONFEX S.R.L.
Revenue
3K
2024
Profit
-132K
2024
Employees
2
2024
Margin
-329,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ANGVEL CONFEX S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 3K lei (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #6.405 la cifra de afaceri, #8.412 la profit, #3.049 la număr angajați din 8.990 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ANGVEL CONFEX S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare, cu sediul în MARAMURES, având o cifră de afaceri de 3K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -329.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #6.405 la cifra de afaceri, #8.412 la profit, #3.049 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -57.2× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TOMA INOVATIV S.R.L. | 41.4K | 2 | Fabricare |
| ULITIS SRL | 40.1K | 2 | Fabricare |
| SABLARE VOPSIRE S.R.L. | 40.1K | 2 | Fabricare |
| DARBY METALIK S.R.L. | 40.2K | 2 | Fabricare |
| DAS METALL SIBIU S.R.L. | 40.5K | 2 | Fabricare |
| ATELIER FIER FORJAT S.R.L. | 39.4K | 2 | Fabricare |
| CODOFLOR METALICE PRODUCT S.R.L. | 38.6K | 2 | Fabricare |
| SCHWERES EISEN S.R.L. | 43.5K | 2 | Fabricare |
| IMV ENGINE S.R.L. | 36.7K | 2 | Fabricare |
| ADB METAL STRUCTURES S.R.L. | 44.5K | 2 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MARAMURES
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -329.6%
- CA / angajat
- 20K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 65%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 3K
- Profit net
- -132K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 3K | -132K | 2 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ANGVEL CONFEX S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ANGVEL CONFEX S.R.L.(current)
- Revenue
- 3K
- Employees
- 2
- Profit
- -132K
- Rank RO
- #586.801
- TOMA INOVATIV S.R.L.
- Revenue
- 41.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -58K
- Rank RO
- #584.283
- ULITIS SRL
- Revenue
- 40.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -94K
- Rank RO
- #586.861
- SABLARE VOPSIRE S.R.L.
- Revenue
- 40.1K
- Employees
- 2
- Profit
- -26.8K
- Rank RO
- #586.714
- DARBY METALIK S.R.L.
- Revenue
- 40.2K
- Employees
- 2
- Profit
- -7K
- Rank RO
- #586.649
- DAS METALL SIBIU S.R.L.
- Revenue
- 40.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -72.8K
- Rank RO
- #585.975
- ATELIER FIER FORJAT S.R.L.
- Revenue
- 39.4K
- Employees
- 2
- Profit
- -101K
- Rank RO
- #588.202
- CODOFLOR METALICE PRODUCT S.R.L.
- Revenue
- 38.6K
- Employees
- 2
- Profit
- -56.8K
- Rank RO
- #589.867
- SCHWERES EISEN S.R.L.
- Revenue
- 43.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -78.7K
- Rank RO
- #580.294
- IMV ENGINE S.R.L.
- Revenue
- 36.7K
- Employees
- 2
- Profit
- -151K
- Rank RO
- #593.535
- ADB METAL STRUCTURES S.R.L.
- Revenue
- 44.5K
- Employees
- 2
- Profit
- -115K
- Rank RO
- #578.446
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ANGVEL CONFEX S.R.L.(current) | 3K | 2 | -132K | #586.801 |
| TOMA INOVATIV S.R.L. | 41.4K | 2 | -58K | #584.283 |
| ULITIS SRL | 40.1K | 2 | -94K | #586.861 |
| SABLARE VOPSIRE S.R.L. | 40.1K | 2 | -26.8K | #586.714 |
| DARBY METALIK S.R.L. | 40.2K | 2 | -7K | #586.649 |
| DAS METALL SIBIU S.R.L. | 40.5K | 2 | -72.8K | #585.975 |
| ATELIER FIER FORJAT S.R.L. | 39.4K | 2 | -101K | #588.202 |
| CODOFLOR METALICE PRODUCT S.R.L. | 38.6K | 2 | -56.8K | #589.867 |
| SCHWERES EISEN S.R.L. | 43.5K | 2 | -78.7K | #580.294 |
| IMV ENGINE S.R.L. | 36.7K | 2 | -151K | #593.535 |
| ADB METAL STRUCTURES S.R.L. | 44.5K | 2 | -115K | #578.446 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ANGVEL CONFEX S.R.L.(you) | TOMA INOVATIV S.R.L. | ULITIS SRL | SABLARE VOPSIRE S.R.L. | DARBY METALIK S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 3K | 41.4K | 40.1K | 40.1K | 40.2K |
| Profit | -132K | -58K | -94K | -26.8K | -7K |
| Margin | -329,6% | -140,1% | -234,8% | -66,8% | -17,5% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ANGVEL CONFEX S.R.L.”.