ANGST BISTRO SRL
Revenue
9.2M
2024
Profit
-1.3M
2024
Employees
33
2024
Margin
-13,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ANGST BISTRO SRL este o companie de mărime medie din sectorul Industria alimentară, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 9.2M lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #887 la cifra de afaceri, #13.591 la profit, #789 la număr angajați din 13.660 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ANGST BISTRO SRL este o companie de mărime medie din sectorul Industria alimentară, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 9.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -13.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #887 la cifra de afaceri, #13.591 la profit, #789 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 1.5× față de media industriei
Compania este -2.8× față de media industriei
Compania este 2.8× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| THESAUR GOURMET SRL | 9.2M | 33 | Industria alimentară |
| REDIS C.O. SRL | 9.6M | 37 | Industria alimentară |
| PANIFICA SRL | 8.7M | 30 | Industria alimentară |
| MIDAR GROUP SRL | 8.5M | 30 | Industria alimentară |
| ORZAR EXIM S.R.L. | 9.1M | 32 | Industria alimentară |
| ENESSA BISTRO S.R.L. | 8.7M | 33 | Industria alimentară |
| DEXTERNET SRL | 8.5M | 33 | Industria alimentară |
| KAZAL SRL | 9.3M | 30 | Industria alimentară |
| POPAS SIMPATHY SRL | 9.5M | 30 | Industria alimentară |
| NOVITA IMPEX S.R.L. | 8.6M | 34 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -13.6%
- CA / angajat
- 284K
- Scor risc (0–100)
- 57
- Percentil piață (CA)
- Top 3%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 9.2M
- Profit net
- -1.3M
- Angajați
- 33
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 9.2M | -1.3M | 33 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ANGST BISTRO SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ANGST BISTRO SRL(current)
- Revenue
- 9.2M
- Employees
- 33
- Profit
- -1.3M
- Rank RO
- #27.388
- THESAUR GOURMET SRL
- Revenue
- 9.2M
- Employees
- 33
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #27.727
- REDIS C.O. SRL
- Revenue
- 9.6M
- Employees
- 37
- Profit
- 906K
- Rank RO
- #26.928
- PANIFICA SRL
- Revenue
- 8.7M
- Employees
- 30
- Profit
- -127K
- Rank RO
- #29.054
- MIDAR GROUP SRL
- Revenue
- 8.5M
- Employees
- 30
- Profit
- 546K
- Rank RO
- #29.700
- ORZAR EXIM S.R.L.
- Revenue
- 9.1M
- Employees
- 32
- Profit
- 621K
- Rank RO
- #28.064
- ENESSA BISTRO S.R.L.
- Revenue
- 8.7M
- Employees
- 33
- Profit
- 71.8K
- Rank RO
- #29.088
- DEXTERNET SRL
- Revenue
- 8.5M
- Employees
- 33
- Profit
- 751K
- Rank RO
- #29.664
- KAZAL SRL
- Revenue
- 9.3M
- Employees
- 30
- Profit
- 108K
- Rank RO
- #27.484
- POPAS SIMPATHY SRL
- Revenue
- 9.5M
- Employees
- 30
- Profit
- 216K
- Rank RO
- #27.083
- NOVITA IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 8.6M
- Employees
- 34
- Profit
- 797K
- Rank RO
- #29.335
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ANGST BISTRO SRL(current) | 9.2M | 33 | -1.3M | #27.388 |
| THESAUR GOURMET SRL | 9.2M | 33 | 1.3M | #27.727 |
| REDIS C.O. SRL | 9.6M | 37 | 906K | #26.928 |
| PANIFICA SRL | 8.7M | 30 | -127K | #29.054 |
| MIDAR GROUP SRL | 8.5M | 30 | 546K | #29.700 |
| ORZAR EXIM S.R.L. | 9.1M | 32 | 621K | #28.064 |
| ENESSA BISTRO S.R.L. | 8.7M | 33 | 71.8K | #29.088 |
| DEXTERNET SRL | 8.5M | 33 | 751K | #29.664 |
| KAZAL SRL | 9.3M | 30 | 108K | #27.484 |
| POPAS SIMPATHY SRL | 9.5M | 30 | 216K | #27.083 |
| NOVITA IMPEX S.R.L. | 8.6M | 34 | 797K | #29.335 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ANGST BISTRO SRL(you) | THESAUR GOURMET SRL | REDIS C.O. SRL | PANIFICA SRL | MIDAR GROUP SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 9.2M | 9.2M | 9.6M | 8.7M | 8.5M |
| Profit | -1.3M | 1.3M | 906K | -127K | 546K |
| Margin | -13,6% | 14,3% | 9,5% | -1,5% | 6,4% |
| Employees | 33 | 33 | 37 | 30 | 30 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ANGST BISTRO SRL”.