ANGI S.R.L.
Revenue
249K
2024
Profit
-50.6K
2024
Employees
2
2024
Margin
-20,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ANGI S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 249K lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #12.686 la cifra de afaceri, #26.854 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ANGI S.R.L. este o companie micro din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 249K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -20.3%).
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #12.686 la cifra de afaceri, #26.854 la profit, #8.980 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -3.0× față de media industriei
Compania este 0.5× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| IASANDRA FOOD SRL | 249K | 2 | Alimentație și servicii |
| HEALTH GARDEN S.R.L. | 251K | 2 | Alimentație și servicii |
| SHARDANA & ELLEMME SRL | 252K | 2 | Alimentație și servicii |
| MARCE CAFE LOUNGE S.R.L. | 243K | 2 | Alimentație și servicii |
| XENIA COMP BUSINESS SRL | 242K | 2 | Alimentație și servicii |
| DEEA-VIRGI IMPEX S.R.L. | 261K | 2 | Alimentație și servicii |
| CHRIS & ANELINE S.R.L. | 263K | 2 | Alimentație și servicii |
| VLAD&RAUL FOOD S.R.L. | 236K | 2 | Alimentație și servicii |
| TERASA VITZ S.R.L. | 236K | 2 | Alimentație și servicii |
| TUSI CAFFE S.R.L. | 265K | 2 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -20.3%
- CA / angajat
- 125K
- Scor risc (0–100)
- 60
- Percentil piață (CA)
- Top 39%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 249K
- Profit net
- -50.6K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 249K | -50.6K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ANGI S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ANGI S.R.L.(current)
- Revenue
- 249K
- Employees
- 2
- Profit
- -50.6K
- Rank RO
- #347.223
- IASANDRA FOOD SRL
- Revenue
- 249K
- Employees
- 2
- Profit
- -48.4K
- Rank RO
- #347.744
- HEALTH GARDEN S.R.L.
- Revenue
- 251K
- Employees
- 2
- Profit
- -102K
- Rank RO
- #346.349
- SHARDANA & ELLEMME SRL
- Revenue
- 252K
- Employees
- 2
- Profit
- 15.2K
- Rank RO
- #345.695
- MARCE CAFE LOUNGE S.R.L.
- Revenue
- 243K
- Employees
- 2
- Profit
- -19.5K
- Rank RO
- #352.540
- XENIA COMP BUSINESS SRL
- Revenue
- 242K
- Employees
- 2
- Profit
- -4.6K
- Rank RO
- #352.751
- DEEA-VIRGI IMPEX S.R.L.
- Revenue
- 261K
- Employees
- 2
- Profit
- -66.9K
- Rank RO
- #338.664
- CHRIS & ANELINE S.R.L.
- Revenue
- 263K
- Employees
- 2
- Profit
- -44.2K
- Rank RO
- #336.896
- VLAD&RAUL FOOD S.R.L.
- Revenue
- 236K
- Employees
- 2
- Profit
- -5.1K
- Rank RO
- #357.546
- TERASA VITZ S.R.L.
- Revenue
- 236K
- Employees
- 2
- Profit
- -39.1K
- Rank RO
- #357.590
- TUSI CAFFE S.R.L.
- Revenue
- 265K
- Employees
- 2
- Profit
- 13.1K
- Rank RO
- #335.507
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ANGI S.R.L.(current) | 249K | 2 | -50.6K | #347.223 |
| IASANDRA FOOD SRL | 249K | 2 | -48.4K | #347.744 |
| HEALTH GARDEN S.R.L. | 251K | 2 | -102K | #346.349 |
| SHARDANA & ELLEMME SRL | 252K | 2 | 15.2K | #345.695 |
| MARCE CAFE LOUNGE S.R.L. | 243K | 2 | -19.5K | #352.540 |
| XENIA COMP BUSINESS SRL | 242K | 2 | -4.6K | #352.751 |
| DEEA-VIRGI IMPEX S.R.L. | 261K | 2 | -66.9K | #338.664 |
| CHRIS & ANELINE S.R.L. | 263K | 2 | -44.2K | #336.896 |
| VLAD&RAUL FOOD S.R.L. | 236K | 2 | -5.1K | #357.546 |
| TERASA VITZ S.R.L. | 236K | 2 | -39.1K | #357.590 |
| TUSI CAFFE S.R.L. | 265K | 2 | 13.1K | #335.507 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ANGI S.R.L.(you) | IASANDRA FOOD SRL | HEALTH GARDEN S.R.L. | SHARDANA & ELLEMME SRL | MARCE CAFE LOUNGE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 249K | 249K | 251K | 252K | 243K |
| Profit | -50.6K | -48.4K | -102K | 15.2K | -19.5K |
| Margin | -20,3% | -19,5% | -40,6% | 6,1% | -8,0% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ANGI S.R.L.”.