ANELMA 99 S.R.L.
Revenue
5.3M
2024
Profit
1.6M
2024
Employees
16
2024
Margin
29,7%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ANELMA 99 S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 5.3M lei (date 2024). În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #1.124 la cifra de afaceri, #314 la profit, #1.569 la număr angajați din 30.688 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 29.7%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ANELMA 99 S.R.L. este o companie de mărime medie din sectorul Alimentație și servicii, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 5.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 29.7%.
- Poziție în industrie
- În industria de Alimentație și servicii (România), compania este #1.124 la cifra de afaceri, #314 la profit, #1.569 la număr angajați din 30.688 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Alimentație și servicii (CAEN 56) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 6.6%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 4.7× față de media industriei
Compania este 4.5× față de media industriei
Compania este 3.7× față de media industriei
Industry intelligence
Alimentație și servicii (CAEN 56) — 2024
Industry size
34.2B
RON revenue
Total companies
30.688
Total employees
131.741
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AZIMUTH BEACH&LOUNGE S.R.L. | 5.2M | 18 | Alimentație și servicii |
| OUTDOORS EVENTS SRL | 5.3M | 16 | Alimentație și servicii |
| CASAGRANDE SRL | 5.3M | 16 | Alimentație și servicii |
| MAX PIZZA B�RLAD S.R.L. | 5.2M | 16 | Alimentație și servicii |
| GH INVEST SRL | 5.4M | 16 | Alimentație și servicii |
| ALMA SPIRITED FOOD S.R.L. | 5.2M | 16 | Alimentație și servicii |
| BUORMO CLUB SRL | 5.4M | 16 | Alimentație și servicii |
| TACO SALIS SRL | 5.8M | 15 | Alimentație și servicii |
| FROZEN CHICKEN SRL | 5.2M | 16 | Alimentație și servicii |
| VRAJA MARII SRL | 5.5M | 18 | Alimentație și servicii |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 56)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 29.7%
- CA / angajat
- 330K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 5%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 5.3M
- Profit net
- 1.6M
- Angajați
- 16
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 5.3M | 1.6M | 16 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ANELMA 99 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ANELMA 99 S.R.L.(current)
- Revenue
- 5.3M
- Employees
- 16
- Profit
- 1.6M
- Rank RO
- #44.070
- AZIMUTH BEACH&LOUNGE S.R.L.
- Revenue
- 5.2M
- Employees
- 18
- Profit
- 388K
- Rank RO
- #44.581
- OUTDOORS EVENTS SRL
- Revenue
- 5.3M
- Employees
- 16
- Profit
- 691K
- Rank RO
- #43.888
- CASAGRANDE SRL
- Revenue
- 5.3M
- Employees
- 16
- Profit
- 70.8K
- Rank RO
- #44.314
- MAX PIZZA B�RLAD S.R.L.
- Revenue
- 5.2M
- Employees
- 16
- Profit
- 1.7M
- Rank RO
- #44.402
- GH INVEST SRL
- Revenue
- 5.4M
- Employees
- 16
- Profit
- 390K
- Rank RO
- #43.340
- ALMA SPIRITED FOOD S.R.L.
- Revenue
- 5.2M
- Employees
- 16
- Profit
- 347K
- Rank RO
- #44.816
- BUORMO CLUB SRL
- Revenue
- 5.4M
- Employees
- 16
- Profit
- 1.1M
- Rank RO
- #43.317
- TACO SALIS SRL
- Revenue
- 5.8M
- Employees
- 15
- Profit
- 1M
- Rank RO
- #40.942
- FROZEN CHICKEN SRL
- Revenue
- 5.2M
- Employees
- 16
- Profit
- -3.9K
- Rank RO
- #45.001
- VRAJA MARII SRL
- Revenue
- 5.5M
- Employees
- 18
- Profit
- 1.2M
- Rank RO
- #42.500
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ANELMA 99 S.R.L.(current) | 5.3M | 16 | 1.6M | #44.070 |
| AZIMUTH BEACH&LOUNGE S.R.L. | 5.2M | 18 | 388K | #44.581 |
| OUTDOORS EVENTS SRL | 5.3M | 16 | 691K | #43.888 |
| CASAGRANDE SRL | 5.3M | 16 | 70.8K | #44.314 |
| MAX PIZZA B�RLAD S.R.L. | 5.2M | 16 | 1.7M | #44.402 |
| GH INVEST SRL | 5.4M | 16 | 390K | #43.340 |
| ALMA SPIRITED FOOD S.R.L. | 5.2M | 16 | 347K | #44.816 |
| BUORMO CLUB SRL | 5.4M | 16 | 1.1M | #43.317 |
| TACO SALIS SRL | 5.8M | 15 | 1M | #40.942 |
| FROZEN CHICKEN SRL | 5.2M | 16 | -3.9K | #45.001 |
| VRAJA MARII SRL | 5.5M | 18 | 1.2M | #42.500 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ANELMA 99 S.R.L.(you) | AZIMUTH BEACH&LOUNGE S.R.L. | OUTDOORS EVENTS SRL | CASAGRANDE SRL | MAX PIZZA B�RLAD S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 5.3M | 5.2M | 5.3M | 5.3M | 5.2M |
| Profit | 1.6M | 388K | 691K | 70.8K | 1.7M |
| Margin | 29,7% | 7,5% | 13,0% | 1,3% | 33,0% |
| Employees | 16 | 18 | 16 | 16 | 16 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ANELMA 99 S.R.L.”.