ANDOVE 2018 S.R.L.
Revenue
1.7M
2024
Profit
52.6K
2024
Employees
12
2024
Margin
3,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ANDOVE 2018 S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități sportive și recreative, cu sediul în IALOMITA, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024). În industria de Activități sportive și recreative (România), compania este #350 la cifra de afaceri, #1.655 la profit, #112 la număr angajați din 10.644 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ANDOVE 2018 S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități sportive și recreative, cu sediul în IALOMITA, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități sportive și recreative (România), compania este #350 la cifra de afaceri, #1.655 la profit, #112 la număr angajați din 10.644 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități sportive și recreative (CAEN 93) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 404K lei
- Marjă medie
- 5.0%
- Angajați medie
- 1
Companie vs medie industrie
Compania este 4.3× față de media industriei
Compania este 0.6× față de media industriei
Compania este 9.2× față de media industriei
Industry intelligence
Activități sportive și recreative (CAEN 93) — 2024
Industry size
4.3B
RON revenue
Total companies
10.644
Total employees
13.945
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| GORUNELU ALEX SRL | 1.9M | 12 | Activități sportive și recreative |
| PUBLIK DOMP SRL | 1.8M | 13 | Activități sportive și recreative |
| TEHNOMEDICA SRL | 2M | 12 | Activități sportive și recreative |
| ALINBOGDAN DUO SRL | 1.8M | 11 | Activități sportive și recreative |
| R & V DOCTOR BIKE SRL | 1.5M | 12 | Activități sportive și recreative |
| ALE LIFE SPORT S.R.L. | 1.8M | 14 | Activități sportive și recreative |
| GYM TWO SRL | 1.8M | 10 | Activități sportive și recreative |
| DEZVOLTARE SUD SRL | 1.8M | 10 | Activități sportive și recreative |
| MISTER SUN SRL | 2M | 13 | Activități sportive și recreative |
| ALECTA FIT SRL | 1.8M | 10 | Activități sportive și recreative |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ IALOMITA
Industrie (CAEN 93)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.0%
- CA / angajat
- 145K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 12%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.7M
- Profit net
- 52.6K
- Angajați
- 12
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.7M | 52.6K | 12 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ANDOVE 2018 S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ANDOVE 2018 S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.7M
- Employees
- 12
- Profit
- 52.6K
- Rank RO
- #105.804
- GORUNELU ALEX SRL
- Revenue
- 1.9M
- Employees
- 12
- Profit
- 101K
- Rank RO
- #98.177
- PUBLIK DOMP SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 13
- Profit
- 94.6K
- Rank RO
- #103.440
- TEHNOMEDICA SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 12
- Profit
- -137K
- Rank RO
- #95.185
- ALINBOGDAN DUO SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 11
- Profit
- 597K
- Rank RO
- #101.178
- R & V DOCTOR BIKE SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 12
- Profit
- -79.2K
- Rank RO
- #118.978
- ALE LIFE SPORT S.R.L.
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 14
- Profit
- 53.6K
- Rank RO
- #103.541
- GYM TWO SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 10
- Profit
- 36K
- Rank RO
- #104.341
- DEZVOLTARE SUD SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 10
- Profit
- 356K
- Rank RO
- #103.935
- MISTER SUN SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 13
- Profit
- -245K
- Rank RO
- #96.780
- ALECTA FIT SRL
- Revenue
- 1.8M
- Employees
- 10
- Profit
- 8.3K
- Rank RO
- #101.243
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ANDOVE 2018 S.R.L.(current) | 1.7M | 12 | 52.6K | #105.804 |
| GORUNELU ALEX SRL | 1.9M | 12 | 101K | #98.177 |
| PUBLIK DOMP SRL | 1.8M | 13 | 94.6K | #103.440 |
| TEHNOMEDICA SRL | 2M | 12 | -137K | #95.185 |
| ALINBOGDAN DUO SRL | 1.8M | 11 | 597K | #101.178 |
| R & V DOCTOR BIKE SRL | 1.5M | 12 | -79.2K | #118.978 |
| ALE LIFE SPORT S.R.L. | 1.8M | 14 | 53.6K | #103.541 |
| GYM TWO SRL | 1.8M | 10 | 36K | #104.341 |
| DEZVOLTARE SUD SRL | 1.8M | 10 | 356K | #103.935 |
| MISTER SUN SRL | 2M | 13 | -245K | #96.780 |
| ALECTA FIT SRL | 1.8M | 10 | 8.3K | #101.243 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ANDOVE 2018 S.R.L.(you) | GORUNELU ALEX SRL | PUBLIK DOMP SRL | TEHNOMEDICA SRL | ALINBOGDAN DUO SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.7M | 1.9M | 1.8M | 2M | 1.8M |
| Profit | 52.6K | 101K | 94.6K | -137K | 597K |
| Margin | 3,0% | 5,2% | 5,3% | -6,8% | 32,3% |
| Employees | 12 | 12 | 13 | 12 | 11 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ANDOVE 2018 S.R.L.”.