Competitori și alternative la ANDMAR S.R.L.
Companii similare cu ANDMAR S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 02), același județ (MARAMURES), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| ANDMAR S.R.L. | 640K | 14.3K | 3 | #197.199 | #1.923 |
| FORST-GRUP HOLDIS S.R.L. | 605K | 58.6K | 3 | #206.098 | #1.984 |
| COSEBAD S.R.L. | 653K | 8K | 3 | #197.176 | #1.922 |
| FEKETEREZ-FOREST SRL | 654K | -60.9K | 3 | #196.970 | #1.921 |
| LORFOREST MGV S.R.L. | 656K | 173K | 3 | #196.617 | #1.919 |
| MONTEORU S.R.L. | 648K | 21.1K | 3 | #197.949 | #1.926 |
| ALY SILVA DOM COMERT SRL | 658K | -99.3K | 3 | #196.199 | #1.915 |
| AMA FOREST S.R.L. | 642K | 153K | 3 | #199.068 | #1.937 |
| DREAM FOREST AS SRL | 641K | 251K | 3 | #199.187 | #1.938 |
| SILVA ENERGY SRL | 639K | 76.1K | 3 | #199.523 | #1.941 |
| AGROFOR TOMOS S.R.L. | 666K | 182K | 3 | #194.925 | #1.904 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 02, județ MARAMURES, cu venituri și angajați similari cu ANDMAR S.R.L..
- FORST-GRUP HOLDIS S.R.L. · MARAMURES · 605K · Rank #206.098
- COSEBAD S.R.L. · BACAU · 653K · Rank #197.176
- FEKETEREZ-FOREST SRL · HARGHITA · 654K · Rank #196.970
- LORFOREST MGV S.R.L. · SUCEAVA · 656K · Rank #196.617
- MONTEORU S.R.L. · VRANCEA · 648K · Rank #197.949
- ALY SILVA DOM COMERT SRL · ARGES · 658K · Rank #196.199
- AMA FOREST S.R.L. · NEAMT · 642K · Rank #199.068
- DREAM FOREST AS SRL · TULCEA · 641K · Rank #199.187
- SILVA ENERGY SRL · TULCEA · 639K · Rank #199.523
- AGROFOR TOMOS S.R.L. · BRASOV · 666K · Rank #194.925