Competitori și alternative la ANDIANALEXMED S.R.L.
Companii similare cu ANDIANALEXMED S.R.L. în România: aceeași industrie (CAEN 43), același județ (PRAHOVA), venituri și angajați în interval similar. Util pentru benchmarking și identificarea alternativelor.
Comparație venituri, profit și angajați (2024)
| Companie | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați | Rank România | Rank industrie |
|---|---|---|---|---|---|
| ANDIANALEXMED S.R.L. | 537K | 91K | 5 | #220.380 | #10.558 |
| ATEL SAN CONSTRUCT SRL | 538K | -124K | 5 | #220.108 | #10.545 |
| GALI PROD S.R.L. | 527K | -121K | 5 | #222.467 | #10.655 |
| SKELARR PLUS S.R.L. | 550K | -53.8K | 5 | #217.356 | #10.423 |
| DUNINIC MARNI SERV S.R.L. | 553K | 202K | 5 | #216.832 | #10.393 |
| HORUS ENERGY SOLUTIONS S.R.L. | 560K | -224K | 5 | #215.118 | #10.309 |
| ENY DUPLEX SRL | 573K | 538 lei | 5 | #212.314 | #10.182 |
| STAR VXD INSTAL S.R.L. | 537K | -104K | 5 | #220.351 | #10.557 |
| MOLALEE FORAJ VEST S.R.L. | 537K | 127 lei | 5 | #220.329 | #10.556 |
| ELECTRO DAN S.R.L. | 536K | -152K | 5 | #220.445 | #10.563 |
| HMM PAINT INNOVATION S.R.L. | 537K | 42.8K | 5 | #220.207 | #10.550 |
Top competitori în aceeași industrie
Companii din CAEN 43, județ PRAHOVA, cu venituri și angajați similari cu ANDIANALEXMED S.R.L..
- ATEL SAN CONSTRUCT SRL · PRAHOVA · 538K · Rank #220.108
- GALI PROD S.R.L. · PRAHOVA · 527K · Rank #222.467
- SKELARR PLUS S.R.L. · PRAHOVA · 550K · Rank #217.356
- DUNINIC MARNI SERV S.R.L. · PRAHOVA · 553K · Rank #216.832
- HORUS ENERGY SOLUTIONS S.R.L. · PRAHOVA · 560K · Rank #215.118
- ENY DUPLEX SRL · PRAHOVA · 573K · Rank #212.314
- STAR VXD INSTAL S.R.L. · BUCURESTI · 537K · Rank #220.351
- MOLALEE FORAJ VEST S.R.L. · TIMIS · 537K · Rank #220.329
- ELECTRO DAN S.R.L. · CLUJ · 536K · Rank #220.445
- HMM PAINT INNOVATION S.R.L. · ARGES · 537K · Rank #220.207