ANAYCE BEATRICE S.R.L.
Revenue
84.8K
2024
Profit
5.9K
2024
Employees
—
2024
Margin
7,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ANAYCE BEATRICE S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în OLT, având o cifră de afaceri de 84.8K lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #72.048 la cifra de afaceri, #48.812 la profit, #77.997 la număr angajați din 130.296 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ANAYCE BEATRICE S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în OLT, având o cifră de afaceri de 84.8K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 7.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #72.048 la cifra de afaceri, #48.812 la profit, #77.997 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 1.9× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| R&R MIXT SHOP S.R.L. | 84.4K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| HARD STIL O.M. S.R.L. | 85.1K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| MARUSCA S.R.L. | 85.3K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| SCULE �I MATERIALE NORD SRL | 85.4K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| MARIION IMPACT S.R.L. | 85.5K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| TRU�C� PAVDOR SRL | 85.5K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| NTN NATHAN GSM S.R.L. | 86.1K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| ROMARIO CRIS S.R.L. | 83.3K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| ERESIAM SHOP S.R.L. | 83.3K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| MARIABI STYLE S.R.L. | 82.6K | 1 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 7.0%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 57%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 84.8K
- Profit net
- 5.9K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 84.8K | 5.9K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ANAYCE BEATRICE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ANAYCE BEATRICE S.R.L.(current)
- Revenue
- 84.8K
- Employees
- 0
- Profit
- 5.9K
- Rank RO
- #511.423
- R&R MIXT SHOP S.R.L.
- Revenue
- 84.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.9K
- Rank RO
- #511.933
- HARD STIL O.M. S.R.L.
- Revenue
- 85.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #510.892
- MARUSCA S.R.L.
- Revenue
- 85.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.8K
- Rank RO
- #510.626
- SCULE �I MATERIALE NORD SRL
- Revenue
- 85.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -98.1K
- Rank RO
- #510.572
- MARIION IMPACT S.R.L.
- Revenue
- 85.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -23.8K
- Rank RO
- #510.310
- TRU�C� PAVDOR SRL
- Revenue
- 85.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -22.2K
- Rank RO
- #510.295
- NTN NATHAN GSM S.R.L.
- Revenue
- 86.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.8K
- Rank RO
- #509.540
- ROMARIO CRIS S.R.L.
- Revenue
- 83.3K
- Employees
- 1
- Profit
- 22.3K
- Rank RO
- #513.436
- ERESIAM SHOP S.R.L.
- Revenue
- 83.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -21.6K
- Rank RO
- #513.507
- MARIABI STYLE S.R.L.
- Revenue
- 82.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.4K
- Rank RO
- #514.449
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ANAYCE BEATRICE S.R.L.(current) | 84.8K | 0 | 5.9K | #511.423 |
| R&R MIXT SHOP S.R.L. | 84.4K | 1 | 17.9K | #511.933 |
| HARD STIL O.M. S.R.L. | 85.1K | 1 | 2.3K | #510.892 |
| MARUSCA S.R.L. | 85.3K | 1 | 4.8K | #510.626 |
| SCULE �I MATERIALE NORD SRL | 85.4K | 1 | -98.1K | #510.572 |
| MARIION IMPACT S.R.L. | 85.5K | 1 | -23.8K | #510.310 |
| TRU�C� PAVDOR SRL | 85.5K | 1 | -22.2K | #510.295 |
| NTN NATHAN GSM S.R.L. | 86.1K | 1 | 9.8K | #509.540 |
| ROMARIO CRIS S.R.L. | 83.3K | 1 | 22.3K | #513.436 |
| ERESIAM SHOP S.R.L. | 83.3K | 1 | -21.6K | #513.507 |
| MARIABI STYLE S.R.L. | 82.6K | 1 | 21.4K | #514.449 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ANAYCE BEATRICE S.R.L.(you) | R&R MIXT SHOP S.R.L. | HARD STIL O.M. S.R.L. | MARUSCA S.R.L. | SCULE �I MATERIALE NORD SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 84.8K | 84.4K | 85.1K | 85.3K | 85.4K |
| Profit | 5.9K | 17.9K | 2.3K | 4.8K | -98.1K |
| Margin | 7,0% | 21,2% | 2,7% | 5,6% | -115,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ANAYCE BEATRICE S.R.L.”.