ANACONDA PROD CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
454K
2024
Profit
-242K
2024
Employees
3
2024
Margin
-52,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ANACONDA PROD CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 454K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #6.930 la cifra de afaceri, #28.227 la profit, #3.370 la număr angajați din 28.608 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ANACONDA PROD CONSTRUCT S.R.L. este o companie micro din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 454K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -52.6%).
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #6.930 la cifra de afaceri, #28.227 la profit, #3.370 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este -3.2× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FIDELITAS INSPECTION SRL | 460K | 3 | Activități profesionale |
| MIXT WORKS CTZ S.R.L. | 457K | 3 | Activități profesionale |
| ASAROO WAN PARTENER S.R.L. | 449K | 3 | Activități profesionale |
| SOLID ANDT CHECK S.R.L. | 484K | 3 | Activități profesionale |
| ROFAN ACTUAL AUTO SRL | 436K | 3 | Activități profesionale |
| TOPOGRAFICA CADASTRU S.R.L. | 428K | 3 | Activități profesionale |
| AUTOLINK TRANS EUROPA S.R.L. | 494K | 3 | Activități profesionale |
| ECOPRO AUTO S.R.L. | 425K | 3 | Activități profesionale |
| UNIK TRADE SRL | 523K | 3 | Activități profesionale |
| TOPOCLASS SOLUTION S.R.L. | 461K | 3 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -52.6%
- CA / angajat
- 153K
- Scor risc (0–100)
- 76
- Percentil piață (CA)
- Top 27%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 454K
- Profit net
- -242K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 454K | -242K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ANACONDA PROD CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ANACONDA PROD CONSTRUCT S.R.L.(current)
- Revenue
- 454K
- Employees
- 3
- Profit
- -242K
- Rank RO
- #239.608
- FIDELITAS INSPECTION SRL
- Revenue
- 460K
- Employees
- 3
- Profit
- 9.7K
- Rank RO
- #239.407
- MIXT WORKS CTZ S.R.L.
- Revenue
- 457K
- Employees
- 3
- Profit
- -141K
- Rank RO
- #240.452
- ASAROO WAN PARTENER S.R.L.
- Revenue
- 449K
- Employees
- 3
- Profit
- 68.4K
- Rank RO
- #242.618
- SOLID ANDT CHECK S.R.L.
- Revenue
- 484K
- Employees
- 3
- Profit
- 80.8K
- Rank RO
- #232.988
- ROFAN ACTUAL AUTO SRL
- Revenue
- 436K
- Employees
- 3
- Profit
- 42.8K
- Rank RO
- #246.747
- TOPOGRAFICA CADASTRU S.R.L.
- Revenue
- 428K
- Employees
- 3
- Profit
- 156K
- Rank RO
- #249.063
- AUTOLINK TRANS EUROPA S.R.L.
- Revenue
- 494K
- Employees
- 3
- Profit
- 170K
- Rank RO
- #230.443
- ECOPRO AUTO S.R.L.
- Revenue
- 425K
- Employees
- 3
- Profit
- -27.4K
- Rank RO
- #250.120
- UNIK TRADE SRL
- Revenue
- 523K
- Employees
- 3
- Profit
- 56K
- Rank RO
- #223.396
- TOPOCLASS SOLUTION S.R.L.
- Revenue
- 461K
- Employees
- 3
- Profit
- 69.3K
- Rank RO
- #239.255
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ANACONDA PROD CONSTRUCT S.R.L.(current) | 454K | 3 | -242K | #239.608 |
| FIDELITAS INSPECTION SRL | 460K | 3 | 9.7K | #239.407 |
| MIXT WORKS CTZ S.R.L. | 457K | 3 | -141K | #240.452 |
| ASAROO WAN PARTENER S.R.L. | 449K | 3 | 68.4K | #242.618 |
| SOLID ANDT CHECK S.R.L. | 484K | 3 | 80.8K | #232.988 |
| ROFAN ACTUAL AUTO SRL | 436K | 3 | 42.8K | #246.747 |
| TOPOGRAFICA CADASTRU S.R.L. | 428K | 3 | 156K | #249.063 |
| AUTOLINK TRANS EUROPA S.R.L. | 494K | 3 | 170K | #230.443 |
| ECOPRO AUTO S.R.L. | 425K | 3 | -27.4K | #250.120 |
| UNIK TRADE SRL | 523K | 3 | 56K | #223.396 |
| TOPOCLASS SOLUTION S.R.L. | 461K | 3 | 69.3K | #239.255 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ANACONDA PROD CONSTRUCT S.R.L.(you) | FIDELITAS INSPECTION SRL | MIXT WORKS CTZ S.R.L. | ASAROO WAN PARTENER S.R.L. | SOLID ANDT CHECK S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 454K | 460K | 457K | 449K | 484K |
| Profit | -242K | 9.7K | -141K | 68.4K | 80.8K |
| Margin | -52,6% | 2,1% | -30,8% | 15,2% | 16,7% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ANACONDA PROD CONSTRUCT S.R.L.”.