ALYS STYLING S.R.L.
Revenue
207K
2024
Profit
-12.2K
2024
Employees
4
2024
Margin
-4,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ALYS STYLING S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 207K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #22.861 la cifra de afaceri, #42.444 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ALYS STYLING S.R.L. este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în BACAU, având o cifră de afaceri de 207K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -4.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #22.861 la cifra de afaceri, #42.444 la profit, #8.938 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -0.5× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FLORIS-AMAX SRL | 248K | 4 | Construcții |
| KALIVAK SERV S.R.L. | 260K | 4 | Construcții |
| MARMO DANSAB S.R.L. | 264K | 4 | Construcții |
| M & K LUIZI CONSTRUCT S.R.L. | 279K | 4 | Construcții |
| I�FACAE CONSTRUCT S.R.L. | 248K | 4 | Construcții |
| GYGY & SIKA COMPANY S.R.L. | 248K | 4 | Construcții |
| MIHTRANS-CONSTRUCT S.R.L. | 248K | 4 | Construcții |
| IRINUCA CONSTRUCT S.R.L. | 248K | 4 | Construcții |
| ELITE TRUST CONSTRUCT S.R.L. | 248K | 4 | Construcții |
| APOGAV CONSTRUCT SRL | 248K | 4 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BACAU
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -4.9%
- CA / angajat
- 62K
- Scor risc (0–100)
- 52
- Percentil piață (CA)
- Top 39%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 207K
- Profit net
- -12.2K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 207K | -12.2K | 4 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ALYS STYLING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ALYS STYLING S.R.L.(current)
- Revenue
- 207K
- Employees
- 4
- Profit
- -12.2K
- Rank RO
- #348.530
- FLORIS-AMAX SRL
- Revenue
- 248K
- Employees
- 4
- Profit
- 58.2K
- Rank RO
- #348.130
- KALIVAK SERV S.R.L.
- Revenue
- 260K
- Employees
- 4
- Profit
- 9.4K
- Rank RO
- #339.267
- MARMO DANSAB S.R.L.
- Revenue
- 264K
- Employees
- 4
- Profit
- 35K
- Rank RO
- #336.845
- M & K LUIZI CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 279K
- Employees
- 4
- Profit
- -24.1K
- Rank RO
- #324.705
- I�FACAE CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 248K
- Employees
- 4
- Profit
- -92.3K
- Rank RO
- #348.524
- GYGY & SIKA COMPANY S.R.L.
- Revenue
- 248K
- Employees
- 4
- Profit
- -38.6K
- Rank RO
- #348.523
- MIHTRANS-CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 248K
- Employees
- 4
- Profit
- 1K
- Rank RO
- #348.565
- IRINUCA CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 248K
- Employees
- 4
- Profit
- -14.3K
- Rank RO
- #348.484
- ELITE TRUST CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 248K
- Employees
- 4
- Profit
- 44.5K
- Rank RO
- #348.431
- APOGAV CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 248K
- Employees
- 4
- Profit
- 2K
- Rank RO
- #348.735
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ALYS STYLING S.R.L.(current) | 207K | 4 | -12.2K | #348.530 |
| FLORIS-AMAX SRL | 248K | 4 | 58.2K | #348.130 |
| KALIVAK SERV S.R.L. | 260K | 4 | 9.4K | #339.267 |
| MARMO DANSAB S.R.L. | 264K | 4 | 35K | #336.845 |
| M & K LUIZI CONSTRUCT S.R.L. | 279K | 4 | -24.1K | #324.705 |
| I�FACAE CONSTRUCT S.R.L. | 248K | 4 | -92.3K | #348.524 |
| GYGY & SIKA COMPANY S.R.L. | 248K | 4 | -38.6K | #348.523 |
| MIHTRANS-CONSTRUCT S.R.L. | 248K | 4 | 1K | #348.565 |
| IRINUCA CONSTRUCT S.R.L. | 248K | 4 | -14.3K | #348.484 |
| ELITE TRUST CONSTRUCT S.R.L. | 248K | 4 | 44.5K | #348.431 |
| APOGAV CONSTRUCT SRL | 248K | 4 | 2K | #348.735 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ALYS STYLING S.R.L.(you) | FLORIS-AMAX SRL | KALIVAK SERV S.R.L. | MARMO DANSAB S.R.L. | M & K LUIZI CONSTRUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 207K | 248K | 260K | 264K | 279K |
| Profit | -12.2K | 58.2K | 9.4K | 35K | -24.1K |
| Margin | -4,9% | 23,4% | 3,6% | 13,3% | -8,7% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ALYS STYLING S.R.L.”.