ALY SMART ELECTRIC S.R.L.

CUI 37524861·Construcții·Ilfov·Founded 2024

Revenue

1.7M

2024

Profit

197K

2024

Employees

5

2024

Margin

11,8%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

ALY SMART ELECTRIC S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #4.994 la cifra de afaceri, #6.017 la profit, #5.341 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.8%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
ALY SMART ELECTRIC S.R.L. este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 1.7M lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 11.8%.
Poziție în industrie
În industria de Construcții (România), compania este #4.994 la cifra de afaceri, #6.017 la profit, #5.341 la număr angajați din 39.568 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#4.994 din 39.568 companii

Top 12.6%

Vezi clasamentul

După profit

#6.017 din 39.568 companii

Top 15.2%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#5.341 din 39.568 companii

Top 13.5%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.4M lei
Marjă medie
11.2%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri1.7M lei vs medie industrie 1.4M lei

Compania este 1.2× față de media industriei

Marjă profit11.8% vs medie industrie 11.2%

Compania este 1.0× față de media industriei

Angajați5 vs medie industrie 4

Compania este 1.4× față de media industriei

Industry intelligence

Construcții (CAEN 43) — 2024

Industry size

56.4B

RON revenue

Total companies

39.568

Total employees

143.570

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
GRAND VISION INSTAL S.R.L.1.7M5Construcții
GLASSMART MONTAJ S.R.L.1.7M5Construcții
D&D INSTALATII SRL1.7M5Construcții
POWER ENERGY SUD SRL1.6M5Construcții
ALIBO CONSTRUCTION S.R.L.1.5M5Construcții
DRAGLUX S.R.L.1.5M5Construcții
ALICE CONSTRUCT EPOXI S.R.L.1.5M5Construcții
VLARA THERM S.R.L.1.5M5Construcții
IVAM AUTO MACARALE SRL1.9M5Construcții
VESINSTAL IMPEX SRL1.7M5Construcții

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
11.8%
CA / angajat
334K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 12%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    1.7M
    Profit net
    197K
    Angajați
    5

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la ALY SMART ELECTRIC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricALY SMART ELECTRIC S.R.L.(you)GRAND VISION INSTAL S.R.L.GLASSMART MONTAJ S.R.L.D&D INSTALATII SRLPOWER ENERGY SUD SRL
Revenue
1.7M
1.7M
1.7M
1.7M
1.6M
Profit
197K
430K
-142K
729K
942K
Margin
11,8%
25,7%
-8,4%
42,5%
60,1%
Employees
5
5
5
5
5
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “ALY SMART ELECTRIC S.R.L.”.