ALL VENT SYSTEMS SRL
Revenue
1.3M
2024
Profit
528K
2024
Employees
9
2024
Margin
40,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ALL VENT SYSTEMS SRL este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 1.3M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #5.895 la cifra de afaceri, #2.798 la profit, #2.987 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 40.0%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ALL VENT SYSTEMS SRL este o companie mică din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 1.3M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 40.0%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #5.895 la cifra de afaceri, #2.798 la profit, #2.987 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.9× față de media industriei
Compania este 3.6× față de media industriei
Compania este 2.5× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| INCI ELECTRIC S.R.L. | 1.4M | 9 | Construcții |
| ECI SOLAR S.R.L. | 1.4M | 9 | Construcții |
| CODEVEX TECH S.R.L. | 1.4M | 9 | Construcții |
| DND QUALITY GAZ CONSTRUCT S.R.L. | 1.4M | 9 | Construcții |
| GYMI PAVIMENT S.R.L. | 1.2M | 9 | Construcții |
| SEVA ELECTRIC S.R.L. | 1.3M | 10 | Construcții |
| REAL TERA ELECTRIC SRL | 1.5M | 9 | Construcții |
| CONLUXART SOLUTIONS SRL | 1.3M | 9 | Construcții |
| ELECTRIC INSTALL DIVISION S.R.L. | 1.3M | 9 | Construcții |
| BICONSTANT SRL | 1.3M | 9 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 40.0%
- CA / angajat
- 147K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 14%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.3M
- Profit net
- 528K
- Angajați
- 9
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.3M | 528K | 9 |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ALL VENT SYSTEMS SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ALL VENT SYSTEMS SRL(current)
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 9
- Profit
- 528K
- Rank RO
- #127.157
- INCI ELECTRIC S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 9
- Profit
- 270K
- Rank RO
- #125.385
- ECI SOLAR S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 9
- Profit
- 240K
- Rank RO
- #124.555
- CODEVEX TECH S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 9
- Profit
- 116K
- Rank RO
- #123.367
- DND QUALITY GAZ CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 1.4M
- Employees
- 9
- Profit
- 397K
- Rank RO
- #122.398
- GYMI PAVIMENT S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 9
- Profit
- -248K
- Rank RO
- #132.177
- SEVA ELECTRIC S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 10
- Profit
- -858K
- Rank RO
- #128.614
- REAL TERA ELECTRIC SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 9
- Profit
- -38.5K
- Rank RO
- #115.863
- CONLUXART SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 9
- Profit
- 23.1K
- Rank RO
- #126.540
- ELECTRIC INSTALL DIVISION S.R.L.
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 9
- Profit
- -55.2K
- Rank RO
- #127.982
- BICONSTANT SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 9
- Profit
- 75.2K
- Rank RO
- #128.512
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ALL VENT SYSTEMS SRL(current) | 1.3M | 9 | 528K | #127.157 |
| INCI ELECTRIC S.R.L. | 1.4M | 9 | 270K | #125.385 |
| ECI SOLAR S.R.L. | 1.4M | 9 | 240K | #124.555 |
| CODEVEX TECH S.R.L. | 1.4M | 9 | 116K | #123.367 |
| DND QUALITY GAZ CONSTRUCT S.R.L. | 1.4M | 9 | 397K | #122.398 |
| GYMI PAVIMENT S.R.L. | 1.2M | 9 | -248K | #132.177 |
| SEVA ELECTRIC S.R.L. | 1.3M | 10 | -858K | #128.614 |
| REAL TERA ELECTRIC SRL | 1.5M | 9 | -38.5K | #115.863 |
| CONLUXART SOLUTIONS SRL | 1.3M | 9 | 23.1K | #126.540 |
| ELECTRIC INSTALL DIVISION S.R.L. | 1.3M | 9 | -55.2K | #127.982 |
| BICONSTANT SRL | 1.3M | 9 | 75.2K | #128.512 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ALL VENT SYSTEMS SRL(you) | INCI ELECTRIC S.R.L. | ECI SOLAR S.R.L. | CODEVEX TECH S.R.L. | DND QUALITY GAZ CONSTRUCT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.3M | 1.4M | 1.4M | 1.4M | 1.4M |
| Profit | 528K | 270K | 240K | 116K | 397K |
| Margin | 40,0% | 20,0% | 17,6% | 8,4% | 28,3% |
| Employees | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ALL VENT SYSTEMS SRL”.