ALL TIN SRL
Revenue
8.9M
2024
Profit
872K
2024
Employees
33
2024
Margin
6,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ALL TIN SRL este o companie de mărime medie din sectorul Construcții, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 8.9M lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #565 la cifra de afaceri, #765 la profit, #422 la număr angajați din 5.424 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ALL TIN SRL este o companie de mărime medie din sectorul Construcții, cu sediul în MURES, având o cifră de afaceri de 8.9M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 6.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #565 la cifra de afaceri, #765 la profit, #422 la număr angajați din 5.424 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 42) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 12.4M lei
- Marjă medie
- 7.1%
- Angajați medie
- 15
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Compania este 2.2× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 42) — 2024
Industry size
67.3B
RON revenue
Total companies
5.424
Total employees
81.073
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| IFCO S.A. | 12.3M | 34 | Construcții |
| BTS CONSTRUCT INT S.R.L. | 12.6M | 31 | Construcții |
| DELTA TOUR S.R.L. | 12.6M | 36 | Construcții |
| ELEMO SRL | 12.3M | 36 | Construcții |
| GIRONIC STAR COM SRL | 11.5M | 32 | Construcții |
| DEKI TELCONS SRL | 11.5M | 32 | Construcții |
| MECANO BAU TRADING SRL | 14.4M | 33 | Construcții |
| RA & CO S.R.L. | 14M | 34 | Construcții |
| TIBPET SRL | 14.7M | 29 | Construcții |
| HDS-SERVICII PUBLICE S.R.L. | 11.6M | 35 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ MURES
Industrie (CAEN 42)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 6.9%
- CA / angajat
- 382K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 2%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 8.9M
- Profit net
- 872K
- Angajați
- 33
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 8.9M | 872K | 33 |
Explore
Industry (CAEN 42)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ALL TIN SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ALL TIN SRL(current)
- Revenue
- 8.9M
- Employees
- 33
- Profit
- 872K
- Rank RO
- #21.533
- IFCO S.A.
- Revenue
- 12.3M
- Employees
- 34
- Profit
- 2.5M
- Rank RO
- #22.040
- BTS CONSTRUCT INT S.R.L.
- Revenue
- 12.6M
- Employees
- 31
- Profit
- -12M
- Rank RO
- #21.506
- DELTA TOUR S.R.L.
- Revenue
- 12.6M
- Employees
- 36
- Profit
- 2.1M
- Rank RO
- #21.462
- ELEMO SRL
- Revenue
- 12.3M
- Employees
- 36
- Profit
- 696K
- Rank RO
- #21.946
- GIRONIC STAR COM SRL
- Revenue
- 11.5M
- Employees
- 32
- Profit
- 289K
- Rank RO
- #23.191
- DEKI TELCONS SRL
- Revenue
- 11.5M
- Employees
- 32
- Profit
- 682K
- Rank RO
- #23.259
- MECANO BAU TRADING SRL
- Revenue
- 14.4M
- Employees
- 33
- Profit
- 1.5M
- Rank RO
- #19.247
- RA & CO S.R.L.
- Revenue
- 14M
- Employees
- 34
- Profit
- 4M
- Rank RO
- #19.742
- TIBPET SRL
- Revenue
- 14.7M
- Employees
- 29
- Profit
- 4M
- Rank RO
- #18.862
- HDS-SERVICII PUBLICE S.R.L.
- Revenue
- 11.6M
- Employees
- 35
- Profit
- 2.4M
- Rank RO
- #23.136
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ALL TIN SRL(current) | 8.9M | 33 | 872K | #21.533 |
| IFCO S.A. | 12.3M | 34 | 2.5M | #22.040 |
| BTS CONSTRUCT INT S.R.L. | 12.6M | 31 | -12M | #21.506 |
| DELTA TOUR S.R.L. | 12.6M | 36 | 2.1M | #21.462 |
| ELEMO SRL | 12.3M | 36 | 696K | #21.946 |
| GIRONIC STAR COM SRL | 11.5M | 32 | 289K | #23.191 |
| DEKI TELCONS SRL | 11.5M | 32 | 682K | #23.259 |
| MECANO BAU TRADING SRL | 14.4M | 33 | 1.5M | #19.247 |
| RA & CO S.R.L. | 14M | 34 | 4M | #19.742 |
| TIBPET SRL | 14.7M | 29 | 4M | #18.862 |
| HDS-SERVICII PUBLICE S.R.L. | 11.6M | 35 | 2.4M | #23.136 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ALL TIN SRL(you) | IFCO S.A. | BTS CONSTRUCT INT S.R.L. | DELTA TOUR S.R.L. | ELEMO SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 8.9M | 12.3M | 12.6M | 12.6M | 12.3M |
| Profit | 872K | 2.5M | -12M | 2.1M | 696K |
| Margin | 6,9% | 20,3% | -94,8% | 16,6% | 5,7% |
| Employees | 33 | 34 | 31 | 36 | 36 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ALL TIN SRL”.