ALL BLUE S.R.L.

CUI 47143783·Tipărire și reproducere·Iasi·Founded 2024

Revenue

190K

2024

Profit

21K

2024

Employees

1

2024

Margin

10,6%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

ALL BLUE S.R.L. este o companie micro din sectorul Tipărire și reproducere, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 190K lei (date 2024). În industria de Tipărire și reproducere (România), compania este #1.253 la cifra de afaceri, #1.112 la profit, #977 la număr angajați din 3.183 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 10.6%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
ALL BLUE S.R.L. este o companie micro din sectorul Tipărire și reproducere, cu sediul în IASI, având o cifră de afaceri de 190K lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 10.6%.
Poziție în industrie
În industria de Tipărire și reproducere (România), compania este #1.253 la cifra de afaceri, #1.112 la profit, #977 la număr angajați din 3.183 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Tipărire și reproducere (CAEN 18) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#1.253 din 3.183 companii

Top 39.3%

Vezi clasamentul

După profit

#1.112 din 3.183 companii

Top 34.9%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#977 din 3.183 companii

Top 30.7%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1.7M lei
Marjă medie
13.1%
Angajați medie
4

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri190K lei vs medie industrie 1.7M lei

Compania este 0.1× față de media industriei

Marjă profit10.6% vs medie industrie 13.1%

Compania este 0.8× față de media industriei

Angajați1 vs medie industrie 4

Compania este 0.3× față de media industriei

Industry intelligence

Tipărire și reproducere (CAEN 18) — 2024

Industry size

5.3B

RON revenue

Total companies

3.183

Total employees

12.660

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
PERFORMIS SRL215K1Tipărire și reproducere
MARABELLE GROUP S.R.L.216K1Tipărire și reproducere
TIPO MILX S.R.L.179K1Tipărire și reproducere
MADERA DESIGN 3D S.R.L.227K1Tipărire și reproducere
BLUE PRINT EXPERT SRL198K1Tipărire și reproducere
ZIMTIPO UNIC S.R.L.197K1Tipărire și reproducere
UNIFOTO MEDIA S.R.L.198K1Tipărire și reproducere
GLOBAL PRODUCTION GRUP SRL196K1Tipărire și reproducere
CHEB DESIGN PRINTING S.R.L.198K1Tipărire și reproducere
HELEN PREST CONSULTING S.R.L.198K1Tipărire și reproducere

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
10.6%
CA / angajat
197K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 43%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    190K
    Profit net
    21K
    Angajați
    1

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la ALL BLUE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricALL BLUE S.R.L.(you)PERFORMIS SRLMARABELLE GROUP S.R.L.TIPO MILX S.R.L.MADERA DESIGN 3D S.R.L.
Revenue
190K
215K
216K
179K
227K
Profit
21K
645 lei
-12.9K
52.5K
-11.8K
Margin
10,6%
0,3%
-6,0%
29,3%
-5,2%
Employees
1
1
1
1
1
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “ALL BLUE S.R.L.”.