ALIMETMARC S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-27.8K
2024
Employees
1
2024
Margin
-114,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ALIMETMARC S.R.L. este o companie din sectorul Fabricare, cu sediul în SUCEAVA (date 2024). În industria de Fabricare (România), compania este #6.691 la cifra de afaceri, #7.448 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ALIMETMARC S.R.L. este o companie din sectorul Fabricare, cu sediul în SUCEAVA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -114.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare (România), compania este #6.691 la cifra de afaceri, #7.448 la profit, #3.961 la număr angajați din 8.990 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare (CAEN 25) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.4M lei
- Marjă medie
- 5.8%
- Angajați medie
- 9
Companie vs medie industrie
Compania este -19.9× față de media industriei
Compania este 0.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare (CAEN 25) — 2024
Industry size
39.8B
RON revenue
Total companies
8.990
Total employees
81.031
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RONOTEX METAL QUALITY S.R.L. | 25.5K | 1 | Fabricare |
| FEREX LIDER S.R.L. | 23K | 1 | Fabricare |
| SABLATAZZ S.R.L. | 22.6K | 1 | Fabricare |
| ROCKMETAL IMPACT S.R.L. | 21.7K | 1 | Fabricare |
| ALIN METAL RUSTIC S.R.L. | 24.2K | 1 | Fabricare |
| ALMACO SOFA SRL | 24.4K | 1 | Fabricare |
| SRB CONFMETAL S.R.L. | 24.4K | 1 | Fabricare |
| ARBASELU STRUNG SRL | 24.2K | 1 | Fabricare |
| TUBEWELD SRL | 24.5K | 1 | Fabricare |
| SUDORI ZAP S.R.L. | 24.5K | 1 | Fabricare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SUCEAVA
Industrie (CAEN 25)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -114.5%
- CA / angajat
- 24.3K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 69%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -27.8K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -27.8K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 25)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ALIMETMARC S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ALIMETMARC S.R.L.(current)
- Revenue
- 0 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -27.8K
- Rank RO
- #621.385
- RONOTEX METAL QUALITY S.R.L.
- Revenue
- 25.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -40.7K
- Rank RO
- #618.171
- FEREX LIDER S.R.L.
- Revenue
- 23K
- Employees
- 1
- Profit
- -44.2K
- Rank RO
- #624.581
- SABLATAZZ S.R.L.
- Revenue
- 22.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -57.6K
- Rank RO
- #625.602
- ROCKMETAL IMPACT S.R.L.
- Revenue
- 21.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.1K
- Rank RO
- #627.988
- ALIN METAL RUSTIC S.R.L.
- Revenue
- 24.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -959 lei
- Rank RO
- #621.572
- ALMACO SOFA SRL
- Revenue
- 24.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 6.3K
- Rank RO
- #621.124
- SRB CONFMETAL S.R.L.
- Revenue
- 24.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 907 lei
- Rank RO
- #621.105
- ARBASELU STRUNG SRL
- Revenue
- 24.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 17.6K
- Rank RO
- #621.665
- TUBEWELD SRL
- Revenue
- 24.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -72.5K
- Rank RO
- #620.922
- SUDORI ZAP S.R.L.
- Revenue
- 24.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 18.4K
- Rank RO
- #620.840
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ALIMETMARC S.R.L.(current) | 0 lei | 1 | -27.8K | #621.385 |
| RONOTEX METAL QUALITY S.R.L. | 25.5K | 1 | -40.7K | #618.171 |
| FEREX LIDER S.R.L. | 23K | 1 | -44.2K | #624.581 |
| SABLATAZZ S.R.L. | 22.6K | 1 | -57.6K | #625.602 |
| ROCKMETAL IMPACT S.R.L. | 21.7K | 1 | -8.1K | #627.988 |
| ALIN METAL RUSTIC S.R.L. | 24.2K | 1 | -959 lei | #621.572 |
| ALMACO SOFA SRL | 24.4K | 1 | 6.3K | #621.124 |
| SRB CONFMETAL S.R.L. | 24.4K | 1 | 907 lei | #621.105 |
| ARBASELU STRUNG SRL | 24.2K | 1 | 17.6K | #621.665 |
| TUBEWELD SRL | 24.5K | 1 | -72.5K | #620.922 |
| SUDORI ZAP S.R.L. | 24.5K | 1 | 18.4K | #620.840 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ALIMETMARC S.R.L.(you) | RONOTEX METAL QUALITY S.R.L. | FEREX LIDER S.R.L. | SABLATAZZ S.R.L. | ROCKMETAL IMPACT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 25.5K | 23K | 22.6K | 21.7K |
| Profit | -27.8K | -40.7K | -44.2K | -57.6K | -8.1K |
| Margin | -114,5% | -159,6% | -192,1% | -254,6% | -37,2% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ALIMETMARC S.R.L.”.