ALEDAN IMEX SRL
Revenue
14.9K
2024
Profit
2.2K
2024
Employees
—
2024
Margin
14,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ALEDAN IMEX SRL este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 14.9K lei (date 2024). În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.610 la cifra de afaceri, #5.873 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ALEDAN IMEX SRL este o companie micro din sectorul Industria alimentară, cu sediul în BIHOR, având o cifră de afaceri de 14.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Industria alimentară (România), compania este #9.610 la cifra de afaceri, #5.873 la profit, #9.400 la număr angajați din 13.660 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Industria alimentară (CAEN 10) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 6.2M lei
- Marjă medie
- 4.9%
- Angajați medie
- 12
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 3.0× față de media industriei
Industry intelligence
Industria alimentară (CAEN 10) — 2024
Industry size
84.9B
RON revenue
Total companies
13.660
Total employees
158.407
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MUMA CODRULUI SRL | 14.7K | 1 | Industria alimentară |
| HOREANA S.R.L. | 14.4K | 1 | Industria alimentară |
| RAW VEGAN DESSERTS CO. S.R.L. | 14.2K | 1 | Industria alimentară |
| STARMAX SRL | 14K | 1 | Industria alimentară |
| PU�CA� COMPLEX SRL | 13.8K | 1 | Industria alimentară |
| PLACINTARIA BIANCA S.R.L. | 16.8K | 1 | Industria alimentară |
| LEGMAN FRESH S.R.L. | 17K | 1 | Industria alimentară |
| NELU� AUDIO S.R.L. | 14.9K | 1 | Industria alimentară |
| MAR-ICA PROD S.R.L. | 14.9K | 1 | Industria alimentară |
| Firma (CUI 50534099) | 14.9K | 1 | Industria alimentară |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BIHOR
Industrie (CAEN 10)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 14.6%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 14.9K
- Profit net
- 2.2K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 14.9K | 2.2K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ALEDAN IMEX SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ALEDAN IMEX SRL(current)
- Revenue
- 14.9K
- Employees
- 0
- Profit
- 2.2K
- Rank RO
- #647.137
- MUMA CODRULUI SRL
- Revenue
- 14.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -71.9K
- Rank RO
- #647.614
- HOREANA S.R.L.
- Revenue
- 14.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.3K
- Rank RO
- #648.538
- RAW VEGAN DESSERTS CO. S.R.L.
- Revenue
- 14.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.9K
- Rank RO
- #649.213
- STARMAX SRL
- Revenue
- 14K
- Employees
- 1
- Profit
- 822 lei
- Rank RO
- #649.705
- PU�CA� COMPLEX SRL
- Revenue
- 13.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -10K
- Rank RO
- #650.407
- PLACINTARIA BIANCA S.R.L.
- Revenue
- 16.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.8K
- Rank RO
- #641.545
- LEGMAN FRESH S.R.L.
- Revenue
- 17K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.5K
- Rank RO
- #640.873
- NELU� AUDIO S.R.L.
- Revenue
- 14.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.9K
- Rank RO
- #647.074
- MAR-ICA PROD S.R.L.
- Revenue
- 14.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.9K
- Rank RO
- #647.183
- Firma (CUI 50534099)
- Revenue
- 14.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -22.1K
- Rank RO
- #647.201
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ALEDAN IMEX SRL(current) | 14.9K | 0 | 2.2K | #647.137 |
| MUMA CODRULUI SRL | 14.7K | 1 | -71.9K | #647.614 |
| HOREANA S.R.L. | 14.4K | 1 | 2.3K | #648.538 |
| RAW VEGAN DESSERTS CO. S.R.L. | 14.2K | 1 | -20.9K | #649.213 |
| STARMAX SRL | 14K | 1 | 822 lei | #649.705 |
| PU�CA� COMPLEX SRL | 13.8K | 1 | -10K | #650.407 |
| PLACINTARIA BIANCA S.R.L. | 16.8K | 1 | -10.8K | #641.545 |
| LEGMAN FRESH S.R.L. | 17K | 1 | -5.5K | #640.873 |
| NELU� AUDIO S.R.L. | 14.9K | 1 | -5.9K | #647.074 |
| MAR-ICA PROD S.R.L. | 14.9K | 1 | 1.9K | #647.183 |
| Firma (CUI 50534099) | 14.9K | 1 | -22.1K | #647.201 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ALEDAN IMEX SRL(you) | MUMA CODRULUI SRL | HOREANA S.R.L. | RAW VEGAN DESSERTS CO. S.R.L. | STARMAX SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 14.9K | 14.7K | 14.4K | 14.2K | 14K |
| Profit | 2.2K | -71.9K | 2.3K | -20.9K | 822 lei |
| Margin | 14,6% | -488,2% | 16,2% | -147,4% | 5,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ALEDAN IMEX SRL”.