ALDORA GROUP S.R.L.
Revenue
209K
2024
Profit
30.9K
2024
Employees
2
2024
Margin
14,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ALDORA GROUP S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 209K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #33.307 la cifra de afaceri, #24.547 la profit, #14.516 la număr angajați din 63.035 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ALDORA GROUP S.R.L. este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 209K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #33.307 la cifra de afaceri, #24.547 la profit, #14.516 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este 3.4× față de media industriei
Compania este 0.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| JOHNNY SHOES SRL | 218K | 2 | Comerț en-gros |
| TOP IMPROVE S.R.L. | 220K | 2 | Comerț en-gros |
| KRYOARA SRL | 221K | 2 | Comerț en-gros |
| SABISSA TOYS SRL | 212K | 2 | Comerț en-gros |
| ANIMEH 2005 SRL | 210K | 2 | Comerț en-gros |
| AMC CHEMBIO RESEARCH S.R.L. | 208K | 2 | Comerț en-gros |
| EDIL ONDOR S.R.L. | 232K | 2 | Comerț en-gros |
| ROMCRETE SOLUTIONS S.R.L. | 200K | 2 | Comerț en-gros |
| MANAGRO TIM SRL | 237K | 2 | Comerț en-gros |
| AUTO ION SRL | 198K | 2 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 14.2%
- CA / angajat
- 109K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 41%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 209K
- Profit net
- 30.9K
- Angajați
- 2
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 209K | 30.9K | 2 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ALDORA GROUP S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ALDORA GROUP S.R.L.(current)
- Revenue
- 209K
- Employees
- 2
- Profit
- 30.9K
- Rank RO
- #372.645
- JOHNNY SHOES SRL
- Revenue
- 218K
- Employees
- 2
- Profit
- -14.3K
- Rank RO
- #372.088
- TOP IMPROVE S.R.L.
- Revenue
- 220K
- Employees
- 2
- Profit
- -324K
- Rank RO
- #370.557
- KRYOARA SRL
- Revenue
- 221K
- Employees
- 2
- Profit
- 28.6K
- Rank RO
- #369.833
- SABISSA TOYS SRL
- Revenue
- 212K
- Employees
- 2
- Profit
- -382K
- Rank RO
- #377.138
- ANIMEH 2005 SRL
- Revenue
- 210K
- Employees
- 2
- Profit
- -35.1K
- Rank RO
- #378.772
- AMC CHEMBIO RESEARCH S.R.L.
- Revenue
- 208K
- Employees
- 2
- Profit
- 9.4K
- Rank RO
- #379.980
- EDIL ONDOR S.R.L.
- Revenue
- 232K
- Employees
- 2
- Profit
- 26.4K
- Rank RO
- #360.762
- ROMCRETE SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 200K
- Employees
- 2
- Profit
- 5.4K
- Rank RO
- #386.709
- MANAGRO TIM SRL
- Revenue
- 237K
- Employees
- 2
- Profit
- 8.4K
- Rank RO
- #356.979
- AUTO ION SRL
- Revenue
- 198K
- Employees
- 2
- Profit
- -13.9K
- Rank RO
- #389.171
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ALDORA GROUP S.R.L.(current) | 209K | 2 | 30.9K | #372.645 |
| JOHNNY SHOES SRL | 218K | 2 | -14.3K | #372.088 |
| TOP IMPROVE S.R.L. | 220K | 2 | -324K | #370.557 |
| KRYOARA SRL | 221K | 2 | 28.6K | #369.833 |
| SABISSA TOYS SRL | 212K | 2 | -382K | #377.138 |
| ANIMEH 2005 SRL | 210K | 2 | -35.1K | #378.772 |
| AMC CHEMBIO RESEARCH S.R.L. | 208K | 2 | 9.4K | #379.980 |
| EDIL ONDOR S.R.L. | 232K | 2 | 26.4K | #360.762 |
| ROMCRETE SOLUTIONS S.R.L. | 200K | 2 | 5.4K | #386.709 |
| MANAGRO TIM SRL | 237K | 2 | 8.4K | #356.979 |
| AUTO ION SRL | 198K | 2 | -13.9K | #389.171 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ALDORA GROUP S.R.L.(you) | JOHNNY SHOES SRL | TOP IMPROVE S.R.L. | KRYOARA SRL | SABISSA TOYS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 209K | 218K | 220K | 221K | 212K |
| Profit | 30.9K | -14.3K | -324K | 28.6K | -382K |
| Margin | 14,2% | -6,5% | -147,1% | 12,9% | -180,4% |
| Employees | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ALDORA GROUP S.R.L.”.