ALDERMA ESTETIC SRL

CUI 32149389·Sănătate·Constanta·Founded 2024

Revenue

2.6M

2024

Profit

493K

2024

Employees

6

2024

Margin

18,1%

Growth

Raport companie (generat automat)

Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.

ALDERMA ESTETIC SRL este o companie mică din sectorul Sănătate, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 2.6M lei (date 2024). În industria de Sănătate (România), compania este #1.386 la cifra de afaceri, #2.586 la profit, #2.034 la număr angajați din 32.469 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 18.1%.

Detalii pe secțiuni
Prezentare
ALDERMA ESTETIC SRL este o companie mică din sectorul Sănătate, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 2.6M lei (date 2024).
Sănătate financiară
Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 18.1%.
Poziție în industrie
În industria de Sănătate (România), compania este #1.386 la cifra de afaceri, #2.586 la profit, #2.034 la număr angajați din 32.469 companii.
Context competitor
Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
Semnale de creștere
Date insuficiente pentru evoluția YoY.

Economic DNA

Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.

Etichete: 0–25 Low, 25–50 Medium, 50–75 High, 75–100 Very High.Risc: Low = stabil, Very High = riscant.

Evoluție financiară (ultimii 5 ani)

Show:

Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.

Poziție în industrie

În industria Sănătate (CAEN 86) — date 2024.

Clasament în industrie

După cifră de afaceri

#1.386 din 32.469 companii

Top 4.3%

Vezi clasamentul

După profit

#2.586 din 32.469 companii

Top 8.0%

Vezi clasamentul

După număr angajați

#2.034 din 32.469 companii

Top 6.3%

Vezi clasamentul

Medii industrie

CA medie
1000K lei
Marjă medie
15.6%
Angajați medie
3

Companie vs medie industrie

Cifră afaceri2.6M lei vs medie industrie 1000K lei

Compania este 2.6× față de media industriei

Marjă profit18.1% vs medie industrie 15.6%

Compania este 1.2× față de media industriei

Angajați6 vs medie industrie 3

Compania este 2.0× față de media industriei

Industry intelligence

Sănătate (CAEN 86) — 2024

Industry size

32.5B

RON revenue

Total companies

32.469

Total employees

98.239

Industry growth

YoY

Companii similare

Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.

CompanieCAAngajațiIndustrie
IMPLANT & ESTHETIC CENTER SRL2.7M6Sănătate
OLIDENTAL MED SRL2.7M6Sănătate
SARA OCTOMED SRL2.7M6Sănătate
FAMILYDENT CONCEPT S.R.L.2.8M6Sănătate
FIRST DENT KIDS SRL2.7M6Sănătate
3Z EXCLUSIVE DENTAL CLINIC SRL2.8M6Sănătate
INVENT MEDICAL S.R.L.2.6M6Sănătate
DERMA CONTROL S.R.L.2.6M6Sănătate
CLINICA LUNA SRL2.6M6Sănătate
ACZ DENTAL LIFE SRL2.6M6Sănătate

Profil financiar (2024)

Indicatori cheie

Marjă profit
18.1%
CA / angajat
455K
Scor risc (0–100)
0
Percentil piață (CA)
Top 8%

Situație financiară

  • 2024

    Cifră afaceri
    2.6M
    Profit net
    493K
    Angajați
    6

Harta peisajului competitorilor

Competitori și alternative la ALDERMA ESTETIC SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.

Compare companies

Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.

MetricALDERMA ESTETIC SRL(you)IMPLANT & ESTHETIC CENTER SRLOLIDENTAL MED SRLSARA OCTOMED SRLFAMILYDENT CONCEPT S.R.L.
Revenue
2.6M
2.7M
2.7M
2.7M
2.8M
Profit
493K
7K
664K
709K
-28.6K
Margin
18,1%
0,3%
24,4%
26,2%
-1,0%
Employees
6
6
6
6
6
Growth

Company news

No recent articles found mentioning “ALDERMA ESTETIC SRL”.