ALBORAM SRL
Revenue
0 lei
2024
Profit
98.3K
2024
Employees
0
2024
Margin
87,3%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ALBORAM SRL este o companie din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în CONSTANTA (date 2024). În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #1.945 la cifra de afaceri, #679 la profit, #2.331 la număr angajați din 3.567 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 87.3%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ALBORAM SRL este o companie din sectorul Fabricare produse din sticlă și alte minerale, cu sediul în CONSTANTA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 87.3%.
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse din sticlă și alte minerale (România), compania este #1.945 la cifra de afaceri, #679 la profit, #2.331 la număr angajați din 3.567 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 7.4M lei
- Marjă medie
- 8.5%
- Angajați medie
- 10
Companie vs medie industrie
Compania este 10.3× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse din sticlă și alte minerale (CAEN 23) — 2024
Industry size
26.5B
RON revenue
Total companies
3.567
Total employees
35.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RUSCHITA S.R.L. | 113K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| CONSTRUCT SADOVA MIHAIS SRL | 113K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| SINTER REF S.A. | 113K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| VALDY GLASS S.R.L. | 112K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| STAINED GLASS S.R.L. | 112K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| DIARIDOR MAXIM SRL | 113K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| MARCRIS STONE S.R.L. | 130K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ALEX MONUMENTE FUNERARE S.R.L. | 112K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| ADRISERV PREFABRICATE S.R.L. | 112K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
| SAX WITH ADI S.R.L. | 114K | 1 | Fabricare produse din sticlă și alte minerale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 23)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 87.3%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 53%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 98.3K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 98.3K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ALBORAM SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RUSCHITA S.R.L.
- Revenue
- 113K
- Employees
- 1
- Profit
- 9.7K
- Rank RO
- #474.213
- CONSTRUCT SADOVA MIHAIS SRL
- Revenue
- 113K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.1K
- Rank RO
- #474.190
- SINTER REF S.A.
- Revenue
- 113K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.1K
- Rank RO
- #474.171
- VALDY GLASS S.R.L.
- Revenue
- 112K
- Employees
- 1
- Profit
- 787 lei
- Rank RO
- #474.659
- STAINED GLASS S.R.L.
- Revenue
- 112K
- Employees
- 1
- Profit
- 21K
- Rank RO
- #474.666
- DIARIDOR MAXIM SRL
- Revenue
- 113K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.8K
- Rank RO
- #473.850
- MARCRIS STONE S.R.L.
- Revenue
- 130K
- Employees
- 1
- Profit
- 24.7K
- Rank RO
- #454.194
- ALEX MONUMENTE FUNERARE S.R.L.
- Revenue
- 112K
- Employees
- 1
- Profit
- 28K
- Rank RO
- #475.106
- ADRISERV PREFABRICATE S.R.L.
- Revenue
- 112K
- Employees
- 1
- Profit
- 24.9K
- Rank RO
- #475.628
- SAX WITH ADI S.R.L.
- Revenue
- 114K
- Employees
- 1
- Profit
- 25.1K
- Rank RO
- #473.198
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RUSCHITA S.R.L. | 113K | 1 | 9.7K | #474.213 |
| CONSTRUCT SADOVA MIHAIS SRL | 113K | 1 | -14.1K | #474.190 |
| SINTER REF S.A. | 113K | 1 | 4.1K | #474.171 |
| VALDY GLASS S.R.L. | 112K | 1 | 787 lei | #474.659 |
| STAINED GLASS S.R.L. | 112K | 1 | 21K | #474.666 |
| DIARIDOR MAXIM SRL | 113K | 1 | 7.8K | #473.850 |
| MARCRIS STONE S.R.L. | 130K | 1 | 24.7K | #454.194 |
| ALEX MONUMENTE FUNERARE S.R.L. | 112K | 1 | 28K | #475.106 |
| ADRISERV PREFABRICATE S.R.L. | 112K | 1 | 24.9K | #475.628 |
| SAX WITH ADI S.R.L. | 114K | 1 | 25.1K | #473.198 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ALBORAM SRL(you) | RUSCHITA S.R.L. | CONSTRUCT SADOVA MIHAIS SRL | SINTER REF S.A. | VALDY GLASS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 113K | 113K | 113K | 112K |
| Profit | 98.3K | 9.7K | -14.1K | 4.1K | 787 lei |
| Margin | 87,3% | 8,6% | -12,5% | 3,6% | 0,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ALBORAM SRL”.