ALBESCU GROUP S.R.L.
Revenue
579K
2024
Profit
215K
2024
Employees
5
2024
Margin
37,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ALBESCU GROUP S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 579K lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.391 la cifra de afaceri, #1.018 la profit, #952 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 37.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ALBESCU GROUP S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în BUCURESTI, având o cifră de afaceri de 579K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 37.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #1.391 la cifra de afaceri, #1.018 la profit, #952 la număr angajați din 9.011 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 777K lei
- Marjă medie
- 14.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.7× față de media industriei
Compania este 2.6× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 81) — 2024
Industry size
7B
RON revenue
Total companies
9.011
Total employees
42.829
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AMENAJARI SPATII VERZI SRL | 567K | 5 | Activități profesionale |
| HELPPY HOME FM S.R.L. | 516K | 5 | Activități profesionale |
| PLATINUM CLEANING SRL | 663K | 5 | Activități profesionale |
| ATELIERUL DE ADIDASI S.R.L. | 668K | 5 | Activități profesionale |
| VILECO S.R.L. | 571K | 5 | Activități profesionale |
| ELVIMO STAR S.R.L. | 567K | 5 | Activități profesionale |
| HULYA AND AKJA S.R.L. | 491K | 5 | Activități profesionale |
| RADEN SERV S.R.L. | 565K | 5 | Activități profesionale |
| ATTYCOM CLEAN S.R.L. | 565K | 5 | Activități profesionale |
| RALEX TOP CLEANING S.R.L. | 594K | 5 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 81)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 37.2%
- CA / angajat
- 116K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 23%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 579K
- Profit net
- 215K
- Angajați
- 5
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 579K | 215K | 5 |
Explore
Industry (CAEN 81)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ALBESCU GROUP S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ALBESCU GROUP S.R.L.(current)
- Revenue
- 579K
- Employees
- 5
- Profit
- 215K
- Rank RO
- #211.096
- AMENAJARI SPATII VERZI SRL
- Revenue
- 567K
- Employees
- 5
- Profit
- -37.7K
- Rank RO
- #213.715
- HELPPY HOME FM S.R.L.
- Revenue
- 516K
- Employees
- 5
- Profit
- 61.4K
- Rank RO
- #225.049
- PLATINUM CLEANING SRL
- Revenue
- 663K
- Employees
- 5
- Profit
- 260K
- Rank RO
- #195.511
- ATELIERUL DE ADIDASI S.R.L.
- Revenue
- 668K
- Employees
- 5
- Profit
- -23.9K
- Rank RO
- #194.680
- VILECO S.R.L.
- Revenue
- 571K
- Employees
- 5
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #212.841
- ELVIMO STAR S.R.L.
- Revenue
- 567K
- Employees
- 5
- Profit
- 43.3K
- Rank RO
- #213.705
- HULYA AND AKJA S.R.L.
- Revenue
- 491K
- Employees
- 5
- Profit
- 121K
- Rank RO
- #231.243
- RADEN SERV S.R.L.
- Revenue
- 565K
- Employees
- 5
- Profit
- -60.5K
- Rank RO
- #214.053
- ATTYCOM CLEAN S.R.L.
- Revenue
- 565K
- Employees
- 5
- Profit
- 3.1K
- Rank RO
- #214.066
- RALEX TOP CLEANING S.R.L.
- Revenue
- 594K
- Employees
- 5
- Profit
- 224K
- Rank RO
- #208.161
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ALBESCU GROUP S.R.L.(current) | 579K | 5 | 215K | #211.096 |
| AMENAJARI SPATII VERZI SRL | 567K | 5 | -37.7K | #213.715 |
| HELPPY HOME FM S.R.L. | 516K | 5 | 61.4K | #225.049 |
| PLATINUM CLEANING SRL | 663K | 5 | 260K | #195.511 |
| ATELIERUL DE ADIDASI S.R.L. | 668K | 5 | -23.9K | #194.680 |
| VILECO S.R.L. | 571K | 5 | 1.3K | #212.841 |
| ELVIMO STAR S.R.L. | 567K | 5 | 43.3K | #213.705 |
| HULYA AND AKJA S.R.L. | 491K | 5 | 121K | #231.243 |
| RADEN SERV S.R.L. | 565K | 5 | -60.5K | #214.053 |
| ATTYCOM CLEAN S.R.L. | 565K | 5 | 3.1K | #214.066 |
| RALEX TOP CLEANING S.R.L. | 594K | 5 | 224K | #208.161 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ALBESCU GROUP S.R.L.(you) | AMENAJARI SPATII VERZI SRL | HELPPY HOME FM S.R.L. | PLATINUM CLEANING SRL | ATELIERUL DE ADIDASI S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 579K | 567K | 516K | 663K | 668K |
| Profit | 215K | -37.7K | 61.4K | 260K | -23.9K |
| Margin | 37,2% | -6,7% | 11,9% | 39,3% | -3,6% |
| Employees | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ALBESCU GROUP S.R.L.”.