AGRO PROD COM IMPORT EXPORT S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-133K
2024
Employees
1
2024
Margin
-2930,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
AGRO PROD COM IMPORT EXPORT S.R.L. este o companie din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în CONSTANTA (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #16.444 la cifra de afaceri, #18.950 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- AGRO PROD COM IMPORT EXPORT S.R.L. este o companie din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în CONSTANTA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -2930.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #16.444 la cifra de afaceri, #18.950 la profit, #7.805 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este -963.3× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FRUTAS JARA S.R.L. | 4.2K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| LYDACOM PLUS SRL | 5K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| HAPPY FARM CT S.R.L. | 4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| LUIGI GLOBAL SRL | 4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| CATCIORNA S.R.L. | 4.5K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| MEAT FEAST S.R.L. | 4.5K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| LEMNCLARFIN SRL | 4.6K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| IANIS TRANSPORT LOGISTIC SRL | 4.6K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FERMA DE VACI ILBA S.R.L. | 4.5K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SOCIETATEA AGRICOLA "LEGUME FRUCTE" MATCA | 4.6K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -2930.0%
- CA / angajat
- 4.5K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 76%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -133K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -133K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la AGRO PROD COM IMPORT EXPORT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- AGRO PROD COM IMPORT EXPORT S.R.L.(current)
- Revenue
- 0 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -133K
- Rank RO
- #684.114
- FRUTAS JARA S.R.L.
- Revenue
- 4.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #685.676
- LYDACOM PLUS SRL
- Revenue
- 5K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.9K
- Rank RO
- #681.588
- HAPPY FARM CT S.R.L.
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- 718 lei
- Rank RO
- #686.736
- LUIGI GLOBAL SRL
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- -22.9K
- Rank RO
- #687.184
- CATCIORNA S.R.L.
- Revenue
- 4.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -122K
- Rank RO
- #684.164
- MEAT FEAST S.R.L.
- Revenue
- 4.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.8K
- Rank RO
- #684.164
- LEMNCLARFIN SRL
- Revenue
- 4.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -11.8K
- Rank RO
- #684.059
- IANIS TRANSPORT LOGISTIC SRL
- Revenue
- 4.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -176K
- Rank RO
- #684.051
- FERMA DE VACI ILBA S.R.L.
- Revenue
- 4.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.4K
- Rank RO
- #684.194
- SOCIETATEA AGRICOLA "LEGUME FRUCTE" MATCA
- Revenue
- 4.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -17 lei
- Rank RO
- #684.045
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| AGRO PROD COM IMPORT EXPORT S.R.L.(current) | 0 lei | 1 | -133K | #684.114 |
| FRUTAS JARA S.R.L. | 4.2K | 1 | 1.3K | #685.676 |
| LYDACOM PLUS SRL | 5K | 1 | -1.9K | #681.588 |
| HAPPY FARM CT S.R.L. | 4K | 1 | 718 lei | #686.736 |
| LUIGI GLOBAL SRL | 4K | 1 | -22.9K | #687.184 |
| CATCIORNA S.R.L. | 4.5K | 1 | -122K | #684.164 |
| MEAT FEAST S.R.L. | 4.5K | 1 | -10.8K | #684.164 |
| LEMNCLARFIN SRL | 4.6K | 1 | -11.8K | #684.059 |
| IANIS TRANSPORT LOGISTIC SRL | 4.6K | 1 | -176K | #684.051 |
| FERMA DE VACI ILBA S.R.L. | 4.5K | 1 | -8.4K | #684.194 |
| SOCIETATEA AGRICOLA "LEGUME FRUCTE" MATCA | 4.6K | 1 | -17 lei | #684.045 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | AGRO PROD COM IMPORT EXPORT S.R.L.(you) | FRUTAS JARA S.R.L. | LYDACOM PLUS SRL | HAPPY FARM CT S.R.L. | LUIGI GLOBAL SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 4.2K | 5K | 4K | 4K |
| Profit | -133K | 1.3K | -1.9K | 718 lei | -22.9K |
| Margin | -2930,0% | 30,0% | -38,1% | 17,9% | -578,3% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “AGRO PROD COM IMPORT EXPORT S.R.L.”.