AGRO ING CONSULTING S.R.L.
Revenue
9.1K
2024
Profit
-23.7K
2024
Employees
—
2024
Margin
-262,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
AGRO ING CONSULTING S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 9.1K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #16.094 la cifra de afaceri, #16.747 la profit, #13.777 la număr angajați din 21.135 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- AGRO ING CONSULTING S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în PRAHOVA, având o cifră de afaceri de 9.1K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -262.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #16.094 la cifra de afaceri, #16.747 la profit, #13.777 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -86.1× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| LIVADA CU DELICII S.R.L. | 8.7K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| FERMA BRANGUS S.R.L. | 8.1K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ANELIS FRULEG 2015 SRL | 9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ADEC-AGRO LEG SRL | 9.1K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| LUPING AGRO S.R.L. | 10.4K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| BASTET MAO COONS S.R.L. | 9.1K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| NAGONA S.R.L. | 9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| NOBLEASH STUDIO DESIGN S.R.L. | 9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| TURISM & TRADI�IE SRL | 9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| RED WINE CELLAR SRL | 9K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ PRAHOVA
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -262.0%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 74%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 9.1K
- Profit net
- -23.7K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 9.1K | -23.7K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la AGRO ING CONSULTING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- AGRO ING CONSULTING S.R.L.(current)
- Revenue
- 9.1K
- Employees
- 0
- Profit
- -23.7K
- Rank RO
- #665.998
- LIVADA CU DELICII S.R.L.
- Revenue
- 8.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.5K
- Rank RO
- #667.147
- FERMA BRANGUS S.R.L.
- Revenue
- 8.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.1K
- Rank RO
- #669.397
- ANELIS FRULEG 2015 SRL
- Revenue
- 9K
- Employees
- 1
- Profit
- -57.1K
- Rank RO
- #666.026
- ADEC-AGRO LEG SRL
- Revenue
- 9.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.8K
- Rank RO
- #665.955
- LUPING AGRO S.R.L.
- Revenue
- 10.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 9K
- Rank RO
- #661.000
- BASTET MAO COONS S.R.L.
- Revenue
- 9.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.4K
- Rank RO
- #665.896
- NAGONA S.R.L.
- Revenue
- 9K
- Employees
- 1
- Profit
- -3.8K
- Rank RO
- #666.120
- NOBLEASH STUDIO DESIGN S.R.L.
- Revenue
- 9K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.6K
- Rank RO
- #666.149
- TURISM & TRADI�IE SRL
- Revenue
- 9K
- Employees
- 1
- Profit
- 7.3K
- Rank RO
- #666.149
- RED WINE CELLAR SRL
- Revenue
- 9K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.5K
- Rank RO
- #666.333
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| AGRO ING CONSULTING S.R.L.(current) | 9.1K | 0 | -23.7K | #665.998 |
| LIVADA CU DELICII S.R.L. | 8.7K | 1 | -1.5K | #667.147 |
| FERMA BRANGUS S.R.L. | 8.1K | 1 | 1.1K | #669.397 |
| ANELIS FRULEG 2015 SRL | 9K | 1 | -57.1K | #666.026 |
| ADEC-AGRO LEG SRL | 9.1K | 1 | 1.8K | #665.955 |
| LUPING AGRO S.R.L. | 10.4K | 1 | 9K | #661.000 |
| BASTET MAO COONS S.R.L. | 9.1K | 1 | -8.4K | #665.896 |
| NAGONA S.R.L. | 9K | 1 | -3.8K | #666.120 |
| NOBLEASH STUDIO DESIGN S.R.L. | 9K | 1 | 2.6K | #666.149 |
| TURISM & TRADI�IE SRL | 9K | 1 | 7.3K | #666.149 |
| RED WINE CELLAR SRL | 9K | 1 | 4.5K | #666.333 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | AGRO ING CONSULTING S.R.L.(you) | LIVADA CU DELICII S.R.L. | FERMA BRANGUS S.R.L. | ANELIS FRULEG 2015 SRL | ADEC-AGRO LEG SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 9.1K | 8.7K | 8.1K | 9K | 9.1K |
| Profit | -23.7K | -1.5K | 1.1K | -57.1K | 1.8K |
| Margin | -262,0% | -17,6% | 13,3% | -630,6% | 20,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “AGRO ING CONSULTING S.R.L.”.