AFI INFRA CONSTRUCTII S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-266K
2024
Employees
1
2024
Margin
-1942,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
AFI INFRA CONSTRUCTII S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #38.524 la cifra de afaceri, #54.426 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- AFI INFRA CONSTRUCTII S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în BUCURESTI (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -1942.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #38.524 la cifra de afaceri, #54.426 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este -197.6× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALIZONE RESIDENCE SRL | 13.8K | 1 | Construcții |
| IMOBIL NEORA 1 S.R.L. | 13.8K | 1 | Construcții |
| PORTLAND TRUST REAL ESTATE 1 S.R.L. | 13.8K | 1 | Construcții |
| PRESTIGE LEADER IMOB S.R.L. | 13.8K | 1 | Construcții |
| KSR PROPERTIES SRL | 13.6K | 1 | Construcții |
| MENLEY INTERNATIONAL SRL | 13.9K | 1 | Construcții |
| DANDANA GRUP SRL | 13.5K | 1 | Construcții |
| ROSA AD INVEST SRL | 13.5K | 1 | Construcții |
| ELITE ESTATE S.R.L. | 13.5K | 1 | Construcții |
| CALIM PARK SRL | 13.9K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BUCURESTI
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -1942.2%
- CA / angajat
- 13.7K
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -266K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -266K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la AFI INFRA CONSTRUCTII S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- AFI INFRA CONSTRUCTII S.R.L.(current)
- Revenue
- 0 lei
- Employees
- 1
- Profit
- -266K
- Rank RO
- #650.595
- ALIZONE RESIDENCE SRL
- Revenue
- 13.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -409K
- Rank RO
- #650.413
- IMOBIL NEORA 1 S.R.L.
- Revenue
- 13.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -38K
- Rank RO
- #650.394
- PORTLAND TRUST REAL ESTATE 1 S.R.L.
- Revenue
- 13.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.7M
- Rank RO
- #650.373
- PRESTIGE LEADER IMOB S.R.L.
- Revenue
- 13.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.2K
- Rank RO
- #650.361
- KSR PROPERTIES SRL
- Revenue
- 13.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -21K
- Rank RO
- #650.928
- MENLEY INTERNATIONAL SRL
- Revenue
- 13.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -56.7K
- Rank RO
- #650.160
- DANDANA GRUP SRL
- Revenue
- 13.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -4.7K
- Rank RO
- #651.084
- ROSA AD INVEST SRL
- Revenue
- 13.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -52.5K
- Rank RO
- #651.091
- ELITE ESTATE S.R.L.
- Revenue
- 13.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -34.9K
- Rank RO
- #651.226
- CALIM PARK SRL
- Revenue
- 13.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -16.8K
- Rank RO
- #649.951
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| AFI INFRA CONSTRUCTII S.R.L.(current) | 0 lei | 1 | -266K | #650.595 |
| ALIZONE RESIDENCE SRL | 13.8K | 1 | -409K | #650.413 |
| IMOBIL NEORA 1 S.R.L. | 13.8K | 1 | -38K | #650.394 |
| PORTLAND TRUST REAL ESTATE 1 S.R.L. | 13.8K | 1 | -1.7M | #650.373 |
| PRESTIGE LEADER IMOB S.R.L. | 13.8K | 1 | -5.2K | #650.361 |
| KSR PROPERTIES SRL | 13.6K | 1 | -21K | #650.928 |
| MENLEY INTERNATIONAL SRL | 13.9K | 1 | -56.7K | #650.160 |
| DANDANA GRUP SRL | 13.5K | 1 | -4.7K | #651.084 |
| ROSA AD INVEST SRL | 13.5K | 1 | -52.5K | #651.091 |
| ELITE ESTATE S.R.L. | 13.5K | 1 | -34.9K | #651.226 |
| CALIM PARK SRL | 13.9K | 1 | -16.8K | #649.951 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | AFI INFRA CONSTRUCTII S.R.L.(you) | ALIZONE RESIDENCE SRL | IMOBIL NEORA 1 S.R.L. | PORTLAND TRUST REAL ESTATE 1 S.R.L. | PRESTIGE LEADER IMOB S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 13.8K | 13.8K | 13.8K | 13.8K |
| Profit | -266K | -409K | -38K | -1.7M | -5.2K |
| Margin | -1942,2% | -2970,8% | -275,5% | -12337,8% | -37,9% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “AFI INFRA CONSTRUCTII S.R.L.”.