ADSTEAM E.A.G. SRL
Revenue
372K
2024
Profit
16.2K
2024
Employees
1
2024
Margin
4,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ADSTEAM E.A.G. SRL este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 372K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #19.878 la cifra de afaceri, #22.170 la profit, #20.294 la număr angajați din 69.154 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ADSTEAM E.A.G. SRL este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în VRANCEA, având o cifră de afaceri de 372K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #19.878 la cifra de afaceri, #22.170 la profit, #20.294 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RARILOGISTICS S.R.L. | 386K | 1 | Transport |
| MILANADI SPEED S.R.L. | 379K | 1 | Transport |
| RALUCA - SERGIU TRANSPORT SRL | 395K | 1 | Transport |
| COVICO SRL | 400K | 1 | Transport |
| BELLABUS SELECT S.R.L. | 404K | 1 | Transport |
| CRISIG POSTMEN S.R.L. | 366K | 1 | Transport |
| LDG TRANS S.R.L. | 364K | 1 | Transport |
| MOLDEVROTRANS S.R.L. | 363K | 1 | Transport |
| BANDI & FLORIN DUMI S.R.L. | 414K | 1 | Transport |
| MUNTEANU SPEDITION S.R.L. | 416K | 1 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VRANCEA
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.2%
- CA / angajat
- 387K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 29%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 372K
- Profit net
- 16.2K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 372K | 16.2K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 49)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ADSTEAM E.A.G. SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ADSTEAM E.A.G. SRL(current)
- Revenue
- 372K
- Employees
- 1
- Profit
- 16.2K
- Rank RO
- #262.457
- RARILOGISTICS S.R.L.
- Revenue
- 386K
- Employees
- 1
- Profit
- 58.3K
- Rank RO
- #262.762
- MILANADI SPEED S.R.L.
- Revenue
- 379K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.9K
- Rank RO
- #265.120
- RALUCA - SERGIU TRANSPORT SRL
- Revenue
- 395K
- Employees
- 1
- Profit
- -64.5K
- Rank RO
- #259.588
- COVICO SRL
- Revenue
- 400K
- Employees
- 1
- Profit
- 69.5K
- Rank RO
- #258.223
- BELLABUS SELECT S.R.L.
- Revenue
- 404K
- Employees
- 1
- Profit
- 319K
- Rank RO
- #256.625
- CRISIG POSTMEN S.R.L.
- Revenue
- 366K
- Employees
- 1
- Profit
- 45.9K
- Rank RO
- #270.025
- LDG TRANS S.R.L.
- Revenue
- 364K
- Employees
- 1
- Profit
- 2.2K
- Rank RO
- #270.448
- MOLDEVROTRANS S.R.L.
- Revenue
- 363K
- Employees
- 1
- Profit
- 184K
- Rank RO
- #271.088
- BANDI & FLORIN DUMI S.R.L.
- Revenue
- 414K
- Employees
- 1
- Profit
- 21.2K
- Rank RO
- #253.456
- MUNTEANU SPEDITION S.R.L.
- Revenue
- 416K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.6K
- Rank RO
- #253.034
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ADSTEAM E.A.G. SRL(current) | 372K | 1 | 16.2K | #262.457 |
| RARILOGISTICS S.R.L. | 386K | 1 | 58.3K | #262.762 |
| MILANADI SPEED S.R.L. | 379K | 1 | -10.9K | #265.120 |
| RALUCA - SERGIU TRANSPORT SRL | 395K | 1 | -64.5K | #259.588 |
| COVICO SRL | 400K | 1 | 69.5K | #258.223 |
| BELLABUS SELECT S.R.L. | 404K | 1 | 319K | #256.625 |
| CRISIG POSTMEN S.R.L. | 366K | 1 | 45.9K | #270.025 |
| LDG TRANS S.R.L. | 364K | 1 | 2.2K | #270.448 |
| MOLDEVROTRANS S.R.L. | 363K | 1 | 184K | #271.088 |
| BANDI & FLORIN DUMI S.R.L. | 414K | 1 | 21.2K | #253.456 |
| MUNTEANU SPEDITION S.R.L. | 416K | 1 | -5.6K | #253.034 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ADSTEAM E.A.G. SRL(you) | RARILOGISTICS S.R.L. | MILANADI SPEED S.R.L. | RALUCA - SERGIU TRANSPORT SRL | COVICO SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 372K | 386K | 379K | 395K | 400K |
| Profit | 16.2K | 58.3K | -10.9K | -64.5K | 69.5K |
| Margin | 4,2% | 15,1% | -2,9% | -16,3% | 17,4% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ADSTEAM E.A.G. SRL”.