ADRY EXCAVARE S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
5.4K
2024
Employees
—
2024
Margin
39,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ADRY EXCAVARE S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în VALCEA (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #30.052 la cifra de afaceri, #19.816 la profit, #28.930 la număr angajați din 39.568 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 39.9%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ADRY EXCAVARE S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în VALCEA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 39.9%.
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #30.052 la cifra de afaceri, #19.816 la profit, #28.930 la număr angajați din 39.568 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 43) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 11.2%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 3.5× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 43) — 2024
Industry size
56.4B
RON revenue
Total companies
39.568
Total employees
143.570
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| TAG UTIL S.R.L. | 13.4K | 1 | Construcții |
| RADIAL-CO S.R.L. | 13.8K | 1 | Construcții |
| PROTERM S.R.L. | 14K | 1 | Construcții |
| CIOC MARIUS INSTAL S.R.L. | 15.4K | 1 | Construcții |
| EVERMOND SRL | 15.5K | 1 | Construcții |
| ELEKON TRUST S.R.L. | 13.5K | 1 | Construcții |
| FIT JUSTIN JUS-DEI S.R.L. | 13.5K | 1 | Construcții |
| LUKY STEA SRL | 13.5K | 1 | Construcții |
| GETAPUC� S.R.L. | 13.5K | 1 | Construcții |
| YONEVAL S.R.L. | 13.5K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ VALCEA
Industrie (CAEN 43)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 39.9%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 72%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 5.4K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | 5.4K | — |
Explore
Industry (CAEN 43)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ADRY EXCAVARE S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- TAG UTIL S.R.L.
- Revenue
- 13.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #651.584
- RADIAL-CO S.R.L.
- Revenue
- 13.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #650.370
- PROTERM S.R.L.
- Revenue
- 14K
- Employees
- 1
- Profit
- -231K
- Rank RO
- #649.856
- CIOC MARIUS INSTAL S.R.L.
- Revenue
- 15.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -5K
- Rank RO
- #645.293
- EVERMOND SRL
- Revenue
- 15.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -17.9K
- Rank RO
- #645.267
- ELEKON TRUST S.R.L.
- Revenue
- 13.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.9K
- Rank RO
- #651.151
- FIT JUSTIN JUS-DEI S.R.L.
- Revenue
- 13.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 0 lei
- Rank RO
- #651.136
- LUKY STEA SRL
- Revenue
- 13.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.8K
- Rank RO
- #651.109
- GETAPUC� S.R.L.
- Revenue
- 13.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 1K
- Rank RO
- #651.254
- YONEVAL S.R.L.
- Revenue
- 13.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.7K
- Rank RO
- #651.265
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| TAG UTIL S.R.L. | 13.4K | 1 | 0 lei | #651.584 |
| RADIAL-CO S.R.L. | 13.8K | 1 | 1.4K | #650.370 |
| PROTERM S.R.L. | 14K | 1 | -231K | #649.856 |
| CIOC MARIUS INSTAL S.R.L. | 15.4K | 1 | -5K | #645.293 |
| EVERMOND SRL | 15.5K | 1 | -17.9K | #645.267 |
| ELEKON TRUST S.R.L. | 13.5K | 1 | 10.9K | #651.151 |
| FIT JUSTIN JUS-DEI S.R.L. | 13.5K | 1 | 0 lei | #651.136 |
| LUKY STEA SRL | 13.5K | 1 | -1.8K | #651.109 |
| GETAPUC� S.R.L. | 13.5K | 1 | 1K | #651.254 |
| YONEVAL S.R.L. | 13.5K | 1 | 5.7K | #651.265 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ADRY EXCAVARE S.R.L.(you) | TAG UTIL S.R.L. | RADIAL-CO S.R.L. | PROTERM S.R.L. | CIOC MARIUS INSTAL S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 13.4K | 13.8K | 14K | 15.4K |
| Profit | 5.4K | 0 lei | 1.4K | -231K | -5K |
| Margin | 39,9% | 0,0% | 10,4% | -1651,3% | -32,4% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ADRY EXCAVARE S.R.L.”.