ADRIAN VET S.R.L.
Revenue
2.5M
2024
Profit
573K
2024
Employees
3
2024
Margin
22,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ADRIAN VET S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 2.5M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #155 la cifra de afaceri, #74 la profit, #709 la număr angajați din 3.673 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 22.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ADRIAN VET S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în NEAMT, având o cifră de afaceri de 2.5M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 22.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #155 la cifra de afaceri, #74 la profit, #709 la număr angajați din 3.673 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 75) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 869K lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 2.9× față de media industriei
Compania este 2.7× față de media industriei
Compania este 1.1× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 75) — 2024
Industry size
3.2B
RON revenue
Total companies
3.673
Total employees
9.821
Industry growth
—
YoY
Top companies
- VANBET SRL488M
- COW GENETICS SRL67.2M
- MONTERO VET S.R.L.59.3M
- VET DIAGNOSTIC SRL56.9M
- SEREDIN AVI S.R.L.49.8M
- MIN-D.V. S.R.L.45.7M
- CITYVET PET & FARM SRL44.5M
- YOUR STUFF SRL43M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| UP VET S.R.L. | 2.3M | 3 | Activități profesionale |
| CABIVET S.R.L. | 2.3M | 3 | Activități profesionale |
| CLINICA VETERINAR� DR. MOIS� ADRIAN SRL | 2.2M | 3 | Activități profesionale |
| COMPLET VET PET S.R.L. | 3M | 3 | Activități profesionale |
| VETEXPERT S.R.L. | 2M | 3 | Activități profesionale |
| PANTHERA MED SRL | 3.3M | 3 | Activități profesionale |
| TOMY VET SRL | 1.6M | 3 | Activități profesionale |
| TAR CRINLUC SRL | 3.4M | 3 | Activități profesionale |
| SILVANIAN FARMVET S.R.L. | 2.5M | 4 | Activități profesionale |
| MED VET BIO FITO SRL | 1.5M | 3 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ NEAMT
Industrie (CAEN 75)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 22.6%
- CA / angajat
- 843K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 9%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.5M
- Profit net
- 573K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.5M | 573K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 75)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ADRIAN VET S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ADRIAN VET S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 3
- Profit
- 573K
- Rank RO
- #77.783
- UP VET S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 3
- Profit
- 114K
- Rank RO
- #84.260
- CABIVET S.R.L.
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 3
- Profit
- 269K
- Rank RO
- #86.558
- CLINICA VETERINAR� DR. MOIS� ADRIAN SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 3
- Profit
- 564K
- Rank RO
- #87.686
- COMPLET VET PET S.R.L.
- Revenue
- 3M
- Employees
- 3
- Profit
- 197K
- Rank RO
- #69.204
- VETEXPERT S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 3
- Profit
- 373K
- Rank RO
- #95.669
- PANTHERA MED SRL
- Revenue
- 3.3M
- Employees
- 3
- Profit
- 326K
- Rank RO
- #64.355
- TOMY VET SRL
- Revenue
- 1.6M
- Employees
- 3
- Profit
- 128K
- Rank RO
- #112.464
- TAR CRINLUC SRL
- Revenue
- 3.4M
- Employees
- 3
- Profit
- 497K
- Rank RO
- #62.894
- SILVANIAN FARMVET S.R.L.
- Revenue
- 2.5M
- Employees
- 4
- Profit
- 2.8K
- Rank RO
- #78.324
- MED VET BIO FITO SRL
- Revenue
- 1.5M
- Employees
- 3
- Profit
- 124K
- Rank RO
- #115.395
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ADRIAN VET S.R.L.(current) | 2.5M | 3 | 573K | #77.783 |
| UP VET S.R.L. | 2.3M | 3 | 114K | #84.260 |
| CABIVET S.R.L. | 2.3M | 3 | 269K | #86.558 |
| CLINICA VETERINAR� DR. MOIS� ADRIAN SRL | 2.2M | 3 | 564K | #87.686 |
| COMPLET VET PET S.R.L. | 3M | 3 | 197K | #69.204 |
| VETEXPERT S.R.L. | 2M | 3 | 373K | #95.669 |
| PANTHERA MED SRL | 3.3M | 3 | 326K | #64.355 |
| TOMY VET SRL | 1.6M | 3 | 128K | #112.464 |
| TAR CRINLUC SRL | 3.4M | 3 | 497K | #62.894 |
| SILVANIAN FARMVET S.R.L. | 2.5M | 4 | 2.8K | #78.324 |
| MED VET BIO FITO SRL | 1.5M | 3 | 124K | #115.395 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ADRIAN VET S.R.L.(you) | UP VET S.R.L. | CABIVET S.R.L. | CLINICA VETERINAR� DR. MOIS� ADRIAN SRL | COMPLET VET PET S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.5M | 2.3M | 2.3M | 2.2M | 3M |
| Profit | 573K | 114K | 269K | 564K | 197K |
| Margin | 22,6% | 4,9% | 11,9% | 25,2% | 6,6% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ADRIAN VET S.R.L.”.