ADICRS AGRO FARM S.R.L.
Revenue
187K
2024
Profit
49.5K
2024
Employees
0
2024
Margin
14,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ADICRS AGRO FARM S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 187K lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #10.329 la cifra de afaceri, #6.253 la profit, #12.751 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ADICRS AGRO FARM S.R.L. este o companie micro din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în ARGES, având o cifră de afaceri de 187K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit bună marjă de profit 14.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #10.329 la cifra de afaceri, #6.253 la profit, #12.751 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este 4.8× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AGRO MBF FARMER S.R.L. | 341K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ANDANA TOP AGRO SRL | 334K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRO FERMA C�T�LIN GRAURE S.R.L. | 329K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRO TIHA �I MIHA S.R.L. | 329K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| LUKDAV AGRO CONCEPT S.R.L. | 350K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGROROM RUSTIK SRL | 325K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRO DOUBLE G.B. MUNTENIA SRL | 353K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| TERAUNIS MITRAS S.R.L. | 358K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| LUCA ROYAL BIO SRL | 362K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGROSTAR TERRA INVEST S.R.L. | 314K | 1 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARGES
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 14.6%
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 31%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 187K
- Profit net
- 49.5K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 187K | 49.5K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ADICRS AGRO FARM S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ADICRS AGRO FARM S.R.L.(current)
- Revenue
- 187K
- Employees
- 0
- Profit
- 49.5K
- Rank RO
- #280.271
- AGRO MBF FARMER S.R.L.
- Revenue
- 341K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.9K
- Rank RO
- #279.210
- ANDANA TOP AGRO SRL
- Revenue
- 334K
- Employees
- 1
- Profit
- 43.4K
- Rank RO
- #281.852
- AGRO FERMA C�T�LIN GRAURE S.R.L.
- Revenue
- 329K
- Employees
- 1
- Profit
- -36.7K
- Rank RO
- #283.774
- AGRO TIHA �I MIHA S.R.L.
- Revenue
- 329K
- Employees
- 1
- Profit
- 45K
- Rank RO
- #283.909
- LUKDAV AGRO CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 350K
- Employees
- 1
- Profit
- -56.9K
- Rank RO
- #275.921
- AGROROM RUSTIK SRL
- Revenue
- 325K
- Employees
- 1
- Profit
- 12.5K
- Rank RO
- #285.574
- AGRO DOUBLE G.B. MUNTENIA SRL
- Revenue
- 353K
- Employees
- 1
- Profit
- 163K
- Rank RO
- #274.618
- TERAUNIS MITRAS S.R.L.
- Revenue
- 358K
- Employees
- 1
- Profit
- 635 lei
- Rank RO
- #272.949
- LUCA ROYAL BIO SRL
- Revenue
- 362K
- Employees
- 1
- Profit
- 88.7K
- Rank RO
- #271.426
- AGROSTAR TERRA INVEST S.R.L.
- Revenue
- 314K
- Employees
- 1
- Profit
- -220K
- Rank RO
- #290.370
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ADICRS AGRO FARM S.R.L.(current) | 187K | 0 | 49.5K | #280.271 |
| AGRO MBF FARMER S.R.L. | 341K | 1 | 4.9K | #279.210 |
| ANDANA TOP AGRO SRL | 334K | 1 | 43.4K | #281.852 |
| AGRO FERMA C�T�LIN GRAURE S.R.L. | 329K | 1 | -36.7K | #283.774 |
| AGRO TIHA �I MIHA S.R.L. | 329K | 1 | 45K | #283.909 |
| LUKDAV AGRO CONCEPT S.R.L. | 350K | 1 | -56.9K | #275.921 |
| AGROROM RUSTIK SRL | 325K | 1 | 12.5K | #285.574 |
| AGRO DOUBLE G.B. MUNTENIA SRL | 353K | 1 | 163K | #274.618 |
| TERAUNIS MITRAS S.R.L. | 358K | 1 | 635 lei | #272.949 |
| LUCA ROYAL BIO SRL | 362K | 1 | 88.7K | #271.426 |
| AGROSTAR TERRA INVEST S.R.L. | 314K | 1 | -220K | #290.370 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ADICRS AGRO FARM S.R.L.(you) | AGRO MBF FARMER S.R.L. | ANDANA TOP AGRO SRL | AGRO FERMA C�T�LIN GRAURE S.R.L. | AGRO TIHA �I MIHA S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 187K | 341K | 334K | 329K | 329K |
| Profit | 49.5K | 4.9K | 43.4K | -36.7K | 45K |
| Margin | 14,6% | 1,4% | 13,0% | -11,2% | 13,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ADICRS AGRO FARM S.R.L.”.