ADANY CENTER SRL
Revenue
221K
2024
Profit
-123K
2024
Employees
3
2024
Margin
-55,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ADANY CENTER SRL este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 221K lei (date 2024). În industria de Transport (România), compania este #27.053 la cifra de afaceri, #66.522 la profit, #9.481 la număr angajați din 69.154 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ADANY CENTER SRL este o companie micro din sectorul Transport, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 221K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -55.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Transport (România), compania este #27.053 la cifra de afaceri, #66.522 la profit, #9.481 la număr angajați din 69.154 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Transport (CAEN 49) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.4M lei
- Marjă medie
- 4.3%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este -12.9× față de media industriei
Compania este 0.9× față de media industriei
Industry intelligence
Transport (CAEN 49) — 2024
Industry size
96.4B
RON revenue
Total companies
69.154
Total employees
224.808
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| DEEA STAR TAXI S.R.L. | 222K | 3 | Transport |
| ADA EXCLUSIV SRL | 217K | 3 | Transport |
| LUCA ZYM TRANSAGRO S.R.L. | 205K | 3 | Transport |
| IOMIGABI SRL | 221K | 3 | Transport |
| MIHCOS TAXI S.R.L. | 221K | 3 | Transport |
| SOFIRI SYSTEM TAX S.R.L. | 222K | 3 | Transport |
| PAVIACITRANS S.R.L. | 222K | 3 | Transport |
| ACP AGRI - IMPEX SRL | 222K | 3 | Transport |
| M.C BOG DAN VEST S.R.L. | 219K | 3 | Transport |
| AUTO TRANS IMPEX TUR MEDA AND 7 SRL | 223K | 3 | Transport |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 49)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -55.4%
- CA / angajat
- 73.7K
- Scor risc (0–100)
- 78
- Percentil piață (CA)
- Top 41%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 221K
- Profit net
- -123K
- Angajați
- 3
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 221K | -123K | 3 |
Explore
Industry (CAEN 49)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ADANY CENTER SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ADANY CENTER SRL(current)
- Revenue
- 221K
- Employees
- 3
- Profit
- -123K
- Rank RO
- #369.735
- DEEA STAR TAXI S.R.L.
- Revenue
- 222K
- Employees
- 3
- Profit
- -90.9K
- Rank RO
- #368.693
- ADA EXCLUSIV SRL
- Revenue
- 217K
- Employees
- 3
- Profit
- -32.3K
- Rank RO
- #372.717
- LUCA ZYM TRANSAGRO S.R.L.
- Revenue
- 205K
- Employees
- 3
- Profit
- 1.4K
- Rank RO
- #382.838
- IOMIGABI SRL
- Revenue
- 221K
- Employees
- 3
- Profit
- 22.5K
- Rank RO
- #369.807
- MIHCOS TAXI S.R.L.
- Revenue
- 221K
- Employees
- 3
- Profit
- 234 lei
- Rank RO
- #369.633
- SOFIRI SYSTEM TAX S.R.L.
- Revenue
- 222K
- Employees
- 3
- Profit
- 6.2K
- Rank RO
- #369.022
- PAVIACITRANS S.R.L.
- Revenue
- 222K
- Employees
- 3
- Profit
- 4.5K
- Rank RO
- #368.688
- ACP AGRI - IMPEX SRL
- Revenue
- 222K
- Employees
- 3
- Profit
- -108K
- Rank RO
- #368.680
- M.C BOG DAN VEST S.R.L.
- Revenue
- 219K
- Employees
- 3
- Profit
- 38.9K
- Rank RO
- #371.250
- AUTO TRANS IMPEX TUR MEDA AND 7 SRL
- Revenue
- 223K
- Employees
- 3
- Profit
- 2.6K
- Rank RO
- #368.159
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ADANY CENTER SRL(current) | 221K | 3 | -123K | #369.735 |
| DEEA STAR TAXI S.R.L. | 222K | 3 | -90.9K | #368.693 |
| ADA EXCLUSIV SRL | 217K | 3 | -32.3K | #372.717 |
| LUCA ZYM TRANSAGRO S.R.L. | 205K | 3 | 1.4K | #382.838 |
| IOMIGABI SRL | 221K | 3 | 22.5K | #369.807 |
| MIHCOS TAXI S.R.L. | 221K | 3 | 234 lei | #369.633 |
| SOFIRI SYSTEM TAX S.R.L. | 222K | 3 | 6.2K | #369.022 |
| PAVIACITRANS S.R.L. | 222K | 3 | 4.5K | #368.688 |
| ACP AGRI - IMPEX SRL | 222K | 3 | -108K | #368.680 |
| M.C BOG DAN VEST S.R.L. | 219K | 3 | 38.9K | #371.250 |
| AUTO TRANS IMPEX TUR MEDA AND 7 SRL | 223K | 3 | 2.6K | #368.159 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ADANY CENTER SRL(you) | DEEA STAR TAXI S.R.L. | ADA EXCLUSIV SRL | LUCA ZYM TRANSAGRO S.R.L. | IOMIGABI SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 221K | 222K | 217K | 205K | 221K |
| Profit | -123K | -90.9K | -32.3K | 1.4K | 22.5K |
| Margin | -55,4% | -40,9% | -14,9% | 0,7% | 10,2% |
| Employees | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ADANY CENTER SRL”.