ACULAR S.R.L.
Revenue
4K
2024
Profit
-19.2K
2024
Employees
0
2024
Margin
-479,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ACULAR S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 4K lei (date 2024). În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #1.582 la cifra de afaceri, #1.687 la profit, #1.217 la număr angajați din 2.066 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ACULAR S.R.L. este o companie micro din sectorul Fabricare produse textile, cu sediul în HUNEDOARA, având o cifră de afaceri de 4K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -479.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Fabricare produse textile (România), compania este #1.582 la cifra de afaceri, #1.687 la profit, #1.217 la număr angajați din 2.066 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Fabricare produse textile (CAEN 13) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 4.5M lei
- Marjă medie
- 0.3%
- Angajați medie
- 11
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -1877.1× față de media industriei
Industry intelligence
Fabricare produse textile (CAEN 13) — 2024
Industry size
9.2B
RON revenue
Total companies
2.066
Total employees
22.902
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALTAI IND S.R.L. | 4.5K | 1 | Fabricare produse textile |
| CRIS CONFECTION S.R.L. | 4K | 1 | Fabricare produse textile |
| AMPRENT DECOART SRL | 3.9K | 1 | Fabricare produse textile |
| MAIADY IDEAS S.R.L. | 4.2K | 1 | Fabricare produse textile |
| MY ECO SRL | 4.2K | 1 | Fabricare produse textile |
| GYURKOVITS TUKY SRL | 3.8K | 1 | Fabricare produse textile |
| SC COM SERVICE CROMATIC-DUMITRU VIRGILIU SNC | 3.7K | 1 | Fabricare produse textile |
| MAGLIERIA CONFEZIONE S.R.L. | 3.7K | 1 | Fabricare produse textile |
| ARNIKAHOME S.R.L. | 4.4K | 1 | Fabricare produse textile |
| CSYMDRA CREATIVE S.R.L. | 4.4K | 1 | Fabricare produse textile |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ HUNEDOARA
Industrie (CAEN 13)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -479.0%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 76%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 4K
- Profit net
- -19.2K
- Angajați
- 0
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 4K | -19.2K | 0 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ACULAR S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ACULAR S.R.L.(current)
- Revenue
- 4K
- Employees
- 0
- Profit
- -19.2K
- Rank RO
- #686.736
- ALTAI IND S.R.L.
- Revenue
- 4.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -3K
- Rank RO
- #684.114
- CRIS CONFECTION S.R.L.
- Revenue
- 4K
- Employees
- 1
- Profit
- -71 lei
- Rank RO
- #686.495
- AMPRENT DECOART SRL
- Revenue
- 3.9K
- Employees
- 1
- Profit
- 968 lei
- Rank RO
- #687.607
- MAIADY IDEAS S.R.L.
- Revenue
- 4.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.7K
- Rank RO
- #685.951
- MY ECO SRL
- Revenue
- 4.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -9.9K
- Rank RO
- #685.924
- GYURKOVITS TUKY SRL
- Revenue
- 3.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 3.2K
- Rank RO
- #687.960
- SC COM SERVICE CROMATIC-DUMITRU VIRGILIU SNC
- Revenue
- 3.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 961 lei
- Rank RO
- #688.207
- MAGLIERIA CONFEZIONE S.R.L.
- Revenue
- 3.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -51.5K
- Rank RO
- #688.492
- ARNIKAHOME S.R.L.
- Revenue
- 4.4K
- Employees
- 1
- Profit
- 271 lei
- Rank RO
- #684.828
- CSYMDRA CREATIVE S.R.L.
- Revenue
- 4.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -15.3K
- Rank RO
- #684.828
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ACULAR S.R.L.(current) | 4K | 0 | -19.2K | #686.736 |
| ALTAI IND S.R.L. | 4.5K | 1 | -3K | #684.114 |
| CRIS CONFECTION S.R.L. | 4K | 1 | -71 lei | #686.495 |
| AMPRENT DECOART SRL | 3.9K | 1 | 968 lei | #687.607 |
| MAIADY IDEAS S.R.L. | 4.2K | 1 | -2.7K | #685.951 |
| MY ECO SRL | 4.2K | 1 | -9.9K | #685.924 |
| GYURKOVITS TUKY SRL | 3.8K | 1 | 3.2K | #687.960 |
| SC COM SERVICE CROMATIC-DUMITRU VIRGILIU SNC | 3.7K | 1 | 961 lei | #688.207 |
| MAGLIERIA CONFEZIONE S.R.L. | 3.7K | 1 | -51.5K | #688.492 |
| ARNIKAHOME S.R.L. | 4.4K | 1 | 271 lei | #684.828 |
| CSYMDRA CREATIVE S.R.L. | 4.4K | 1 | -15.3K | #684.828 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ACULAR S.R.L.(you) | ALTAI IND S.R.L. | CRIS CONFECTION S.R.L. | AMPRENT DECOART SRL | MAIADY IDEAS S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 4K | 4.5K | 4K | 3.9K | 4.2K |
| Profit | -19.2K | -3K | -71 lei | 968 lei | -2.7K |
| Margin | -479,0% | -65,6% | -1,8% | 25,1% | -63,9% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ACULAR S.R.L.”.