A&C BEST TRADE CONSTRUCT S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-41.5K
2024
Employees
—
2024
Margin
-200,9%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
A&C BEST TRADE CONSTRUCT S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #37.573 la cifra de afaceri, #47.344 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- A&C BEST TRADE CONSTRUCT S.R.L. este o companie din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -200.9%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #37.573 la cifra de afaceri, #47.344 la profit, #39.097 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este -20.4× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| RAVIAL BUSINESS CONSTRUCT S.R.L. | 20.7K | 1 | Construcții |
| ABU SIDO CONSTRUCTION S.R.L. | 20.8K | 1 | Construcții |
| SORINS GENERAL CONSTRUCT S.R.L. | 20.8K | 1 | Construcții |
| ROMIST DEVELOPMENT S.R.L. | 20.9K | 1 | Construcții |
| NEW ERA SYSTEM SRL | 21.9K | 1 | Construcții |
| DODO PIZZA SERVICE SRL | 19.4K | 1 | Construcții |
| ELITE CONTAB. FISC S.R.L. | 19.4K | 1 | Construcții |
| CATTED BUSINESS PARK S.R.L. | 22K | 1 | Construcții |
| EM & DASO.CONSTRUCT S.R.L. | 19.3K | 1 | Construcții |
| DELECTUS CAPIO SRL | 19.2K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -200.9%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 70%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -41.5K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -41.5K | — |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la A&C BEST TRADE CONSTRUCT S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- RAVIAL BUSINESS CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 20.7K
- Employees
- 1
- Profit
- -2.5K
- Rank RO
- #630.666
- ABU SIDO CONSTRUCTION S.R.L.
- Revenue
- 20.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -52.4K
- Rank RO
- #630.367
- SORINS GENERAL CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 20.8K
- Employees
- 1
- Profit
- -42.5K
- Rank RO
- #630.346
- ROMIST DEVELOPMENT S.R.L.
- Revenue
- 20.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -33.8K
- Rank RO
- #630.074
- NEW ERA SYSTEM SRL
- Revenue
- 21.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -202K
- Rank RO
- #627.397
- DODO PIZZA SERVICE SRL
- Revenue
- 19.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -25.9K
- Rank RO
- #634.249
- ELITE CONTAB. FISC S.R.L.
- Revenue
- 19.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -732K
- Rank RO
- #634.255
- CATTED BUSINESS PARK S.R.L.
- Revenue
- 22K
- Employees
- 1
- Profit
- -32.1K
- Rank RO
- #627.091
- EM & DASO.CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 19.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -41.7K
- Rank RO
- #634.639
- DELECTUS CAPIO SRL
- Revenue
- 19.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -21.3K
- Rank RO
- #634.716
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| RAVIAL BUSINESS CONSTRUCT S.R.L. | 20.7K | 1 | -2.5K | #630.666 |
| ABU SIDO CONSTRUCTION S.R.L. | 20.8K | 1 | -52.4K | #630.367 |
| SORINS GENERAL CONSTRUCT S.R.L. | 20.8K | 1 | -42.5K | #630.346 |
| ROMIST DEVELOPMENT S.R.L. | 20.9K | 1 | -33.8K | #630.074 |
| NEW ERA SYSTEM SRL | 21.9K | 1 | -202K | #627.397 |
| DODO PIZZA SERVICE SRL | 19.4K | 1 | -25.9K | #634.249 |
| ELITE CONTAB. FISC S.R.L. | 19.4K | 1 | -732K | #634.255 |
| CATTED BUSINESS PARK S.R.L. | 22K | 1 | -32.1K | #627.091 |
| EM & DASO.CONSTRUCT S.R.L. | 19.3K | 1 | -41.7K | #634.639 |
| DELECTUS CAPIO SRL | 19.2K | 1 | -21.3K | #634.716 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | A&C BEST TRADE CONSTRUCT S.R.L.(you) | RAVIAL BUSINESS CONSTRUCT S.R.L. | ABU SIDO CONSTRUCTION S.R.L. | SORINS GENERAL CONSTRUCT S.R.L. | ROMIST DEVELOPMENT S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 20.7K | 20.8K | 20.8K | 20.9K |
| Profit | -41.5K | -2.5K | -52.4K | -42.5K | -33.8K |
| Margin | -200,9% | -12,1% | -251,7% | -204,3% | -161,6% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “A&C BEST TRADE CONSTRUCT S.R.L.”.