ABNOBA S.R.L.
Revenue
0 lei
2024
Profit
-1.3K
2024
Employees
—
2024
Margin
-6,0%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
ABNOBA S.R.L. este o companie din sectorul Cazare, cu sediul în ALBA (date 2024). În industria de Cazare (România), compania este #8.255 la cifra de afaceri, #8.114 la profit, #7.439 la număr angajați din 11.968 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ABNOBA S.R.L. este o companie din sectorul Cazare, cu sediul în ALBA (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -6.0%).
- Poziție în industrie
- În industria de Cazare (România), compania este #8.255 la cifra de afaceri, #8.114 la profit, #7.439 la număr angajați din 11.968 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Cazare (CAEN 55) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.1M lei
- Marjă medie
- 8.4%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este -0.7× față de media industriei
Industry intelligence
Cazare (CAEN 55) — 2024
Industry size
12.6B
RON revenue
Total companies
11.968
Total employees
45.375
Industry growth
—
YoY
Top companies
- ANA HOTELS S.R.L.230M
- SOCIETATEA COMPANIILOR HOTELIERE GRAND SRL198M
- CONTINENTAL HOTELS S.A.186M
- NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.178M
- SOCIETATEA DE TRATAMENT BALNEAR �I RECUPERARE A CAPACIT��II DE MUNC� "T.B.R.C.M." S.A.171M
- CALIMANESTI CACIULATA SA113M
- PHOENICIA EXPRESS S.R.L.94.6M
- M.W.IMPORT EXPORT SRL89.1M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| MIRIFIC TOUR S.R.L. | 22.3K | 1 | Cazare |
| PROMONTANA SRL | 23.9K | 1 | Cazare |
| POIENI�A VL�DU� S.R.L. | 20.3K | 1 | Cazare |
| URWEGEN BURG SRL | 24.4K | 1 | Cazare |
| HUC S.R.L. | 25K | 1 | Cazare |
| EFFIGY PROPERTY S.R.L. | 22.1K | 1 | Cazare |
| THE COSY NEST S.R.L. | 22.1K | 1 | Cazare |
| MIHVAS S.R.L. | 22.2K | 1 | Cazare |
| MARITIM FOOD CONCEPT S.R.L. | 22.2K | 1 | Cazare |
| HUBER TURISM S.R.L. | 22.2K | 1 | Cazare |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ALBA
Industrie (CAEN 55)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -6.0%
- Scor risc (0–100)
- 53
- Percentil piață (CA)
- Top 70%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -1.3K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 lei | -1.3K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ABNOBA S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- MIRIFIC TOUR S.R.L.
- Revenue
- 22.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -5.4K
- Rank RO
- #626.392
- PROMONTANA SRL
- Revenue
- 23.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -20.7K
- Rank RO
- #622.592
- POIENI�A VL�DU� S.R.L.
- Revenue
- 20.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -924 lei
- Rank RO
- #631.638
- URWEGEN BURG SRL
- Revenue
- 24.4K
- Employees
- 1
- Profit
- -38.8K
- Rank RO
- #621.007
- HUC S.R.L.
- Revenue
- 25K
- Employees
- 1
- Profit
- 11.2K
- Rank RO
- #619.412
- EFFIGY PROPERTY S.R.L.
- Revenue
- 22.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -12.9K
- Rank RO
- #626.881
- THE COSY NEST S.R.L.
- Revenue
- 22.1K
- Employees
- 1
- Profit
- -31.5K
- Rank RO
- #626.936
- MIHVAS S.R.L.
- Revenue
- 22.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.2K
- Rank RO
- #626.682
- MARITIM FOOD CONCEPT S.R.L.
- Revenue
- 22.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -65.2K
- Rank RO
- #626.631
- HUBER TURISM S.R.L.
- Revenue
- 22.2K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.8K
- Rank RO
- #626.597
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| MIRIFIC TOUR S.R.L. | 22.3K | 1 | -5.4K | #626.392 |
| PROMONTANA SRL | 23.9K | 1 | -20.7K | #622.592 |
| POIENI�A VL�DU� S.R.L. | 20.3K | 1 | -924 lei | #631.638 |
| URWEGEN BURG SRL | 24.4K | 1 | -38.8K | #621.007 |
| HUC S.R.L. | 25K | 1 | 11.2K | #619.412 |
| EFFIGY PROPERTY S.R.L. | 22.1K | 1 | -12.9K | #626.881 |
| THE COSY NEST S.R.L. | 22.1K | 1 | -31.5K | #626.936 |
| MIHVAS S.R.L. | 22.2K | 1 | -1.2K | #626.682 |
| MARITIM FOOD CONCEPT S.R.L. | 22.2K | 1 | -65.2K | #626.631 |
| HUBER TURISM S.R.L. | 22.2K | 1 | 1.8K | #626.597 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ABNOBA S.R.L.(you) | MIRIFIC TOUR S.R.L. | PROMONTANA SRL | POIENI�A VL�DU� S.R.L. | URWEGEN BURG SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 0 lei | 22.3K | 23.9K | 20.3K | 24.4K |
| Profit | -1.3K | -5.4K | -20.7K | -924 lei | -38.8K |
| Margin | -6,0% | -24,2% | -86,8% | -4,6% | -158,7% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “ABNOBA S.R.L.”.