A.AND C.SERV AGRO SRL
Revenue
1M
2024
Profit
216K
2024
Employees
4
2024
Margin
19,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
A.AND C.SERV AGRO SRL este o companie mică din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în BRAILA, având o cifră de afaceri de 1M lei (date 2024). În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #6.625 la cifra de afaceri, #3.097 la profit, #3.733 la număr angajați din 21.135 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 19.2%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- A.AND C.SERV AGRO SRL este o companie mică din sectorul Agricultură, silvicultură și pescuit, cu sediul în BRAILA, având o cifră de afaceri de 1M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 19.2%.
- Poziție în industrie
- În industria de Agricultură, silvicultură și pescuit (România), compania este #6.625 la cifra de afaceri, #3.097 la profit, #3.733 la număr angajați din 21.135 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.0%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 6.3× față de media industriei
Compania este 1.0× față de media industriei
Industry intelligence
Agricultură, silvicultură și pescuit (CAEN 01) — 2024
Industry size
64.3B
RON revenue
Total companies
21.135
Total employees
80.618
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ROMVOS PREST S.R.L. | 1.2M | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| DEAGRIMEX SRL | 1.2M | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SAMAGRO SERV SRL | 1.3M | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SEMTIM S.R.L. | 1.1M | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ANA COMERT SERVICII SRL | 1.1M | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| MATTER ARTHUR SRL | 1.1M | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| AGRO LUCEAF�RUL SRL | 1.1M | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| SOC AGRICOLA PROD COMPLEX | 1.1M | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| RADUCANU FARM S.R.L. | 1.1M | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
| ��C� AGROPREST S.R.L. | 1.1M | 4 | Agricultură, silvicultură și pescuit |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ BRAILA
Industrie (CAEN 01)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 19.2%
- CA / angajat
- 282K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 16%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1M
- Profit net
- 216K
- Angajați
- 4
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1M | 216K | 4 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la A.AND C.SERV AGRO SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- A.AND C.SERV AGRO SRL(current)
- Revenue
- 1M
- Employees
- 4
- Profit
- 216K
- Rank RO
- #141.666
- ROMVOS PREST S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 414K
- Rank RO
- #137.374
- DEAGRIMEX SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 4
- Profit
- 7K
- Rank RO
- #136.495
- SAMAGRO SERV SRL
- Revenue
- 1.3M
- Employees
- 4
- Profit
- 76.8K
- Rank RO
- #130.380
- SEMTIM S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 165K
- Rank RO
- #141.769
- ANA COMERT SERVICII SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 15K
- Rank RO
- #141.475
- MATTER ARTHUR SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 128K
- Rank RO
- #142.217
- AGRO LUCEAF�RUL SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- 217K
- Rank RO
- #141.132
- SOC AGRICOLA PROD COMPLEX
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- -689K
- Rank RO
- #140.966
- RADUCANU FARM S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- -1M
- Rank RO
- #140.884
- ��C� AGROPREST S.R.L.
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 4
- Profit
- -126K
- Rank RO
- #142.488
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| A.AND C.SERV AGRO SRL(current) | 1M | 4 | 216K | #141.666 |
| ROMVOS PREST S.R.L. | 1.2M | 4 | 414K | #137.374 |
| DEAGRIMEX SRL | 1.2M | 4 | 7K | #136.495 |
| SAMAGRO SERV SRL | 1.3M | 4 | 76.8K | #130.380 |
| SEMTIM S.R.L. | 1.1M | 4 | 165K | #141.769 |
| ANA COMERT SERVICII SRL | 1.1M | 4 | 15K | #141.475 |
| MATTER ARTHUR SRL | 1.1M | 4 | 128K | #142.217 |
| AGRO LUCEAF�RUL SRL | 1.1M | 4 | 217K | #141.132 |
| SOC AGRICOLA PROD COMPLEX | 1.1M | 4 | -689K | #140.966 |
| RADUCANU FARM S.R.L. | 1.1M | 4 | -1M | #140.884 |
| ��C� AGROPREST S.R.L. | 1.1M | 4 | -126K | #142.488 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | A.AND C.SERV AGRO SRL(you) | ROMVOS PREST S.R.L. | DEAGRIMEX SRL | SAMAGRO SERV SRL | SEMTIM S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1M | 1.2M | 1.2M | 1.3M | 1.1M |
| Profit | 216K | 414K | 7K | 76.8K | 165K |
| Margin | 19,2% | 35,1% | 0,6% | 6,0% | 14,6% |
| Employees | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “A.AND C.SERV AGRO SRL”.