�OPA �ELIMB�R S.R.L.
Revenue
2.2M
2024
Profit
102K
2024
Employees
20
2024
Margin
4,6%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
�OPA �ELIMB�R S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 2.2M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #492 la cifra de afaceri, #2.048 la profit, #298 la număr angajați din 9.011 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.6%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- �OPA �ELIMB�R S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în SIBIU, având o cifră de afaceri de 2.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 4.6%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #492 la cifra de afaceri, #2.048 la profit, #298 la număr angajați din 9.011 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 81) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 777K lei
- Marjă medie
- 14.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 2.8× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Compania este 4.2× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 81) — 2024
Industry size
7B
RON revenue
Total companies
9.011
Total employees
42.829
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ECEZ SERV SRL | 2.2M | 20 | Activități profesionale |
| CDO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. | 2.2M | 20 | Activități profesionale |
| HAROLD MOBIL SRL | 2.3M | 20 | Activități profesionale |
| ARCA SOLUTIONS SRL | 2.3M | 21 | Activități profesionale |
| GREENSTAR SERVICES SRL | 2M | 20 | Activități profesionale |
| RXC QUALITY SOLUTIONS SRL | 2.1M | 19 | Activități profesionale |
| OPERATORUL DE SERVICII COMUNITARE AMARA S.A. | 2M | 20 | Activități profesionale |
| UNIFAST S.R.L. | 2M | 21 | Activități profesionale |
| CARPATI FLORA SRL | 2.3M | 18 | Activități profesionale |
| MAXI DESIGN CONSTRUCT SRL | 2.3M | 18 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ SIBIU
Industrie (CAEN 81)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 4.6%
- CA / angajat
- 110K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 10%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 2.2M
- Profit net
- 102K
- Angajați
- 20
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2.2M | 102K | 20 |
Explore
Industry (CAEN 81)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la �OPA �ELIMB�R S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- �OPA �ELIMB�R S.R.L.(current)
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 20
- Profit
- 102K
- Rank RO
- #88.584
- ECEZ SERV SRL
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 20
- Profit
- 7.6K
- Rank RO
- #87.425
- CDO CLEAN CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 2.2M
- Employees
- 20
- Profit
- 1.3M
- Rank RO
- #90.309
- HAROLD MOBIL SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 20
- Profit
- 338K
- Rank RO
- #86.275
- ARCA SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 21
- Profit
- 99.7K
- Rank RO
- #86.821
- GREENSTAR SERVICES SRL
- Revenue
- 2M
- Employees
- 20
- Profit
- 31.2K
- Rank RO
- #94.361
- RXC QUALITY SOLUTIONS SRL
- Revenue
- 2.1M
- Employees
- 19
- Profit
- 320K
- Rank RO
- #90.998
- OPERATORUL DE SERVICII COMUNITARE AMARA S.A.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 20
- Profit
- 242K
- Rank RO
- #96.371
- UNIFAST S.R.L.
- Revenue
- 2M
- Employees
- 21
- Profit
- 607K
- Rank RO
- #95.671
- CARPATI FLORA SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 18
- Profit
- 754K
- Rank RO
- #84.203
- MAXI DESIGN CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 2.3M
- Employees
- 18
- Profit
- 60.3K
- Rank RO
- #84.085
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| �OPA �ELIMB�R S.R.L.(current) | 2.2M | 20 | 102K | #88.584 |
| ECEZ SERV SRL | 2.2M | 20 | 7.6K | #87.425 |
| CDO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. | 2.2M | 20 | 1.3M | #90.309 |
| HAROLD MOBIL SRL | 2.3M | 20 | 338K | #86.275 |
| ARCA SOLUTIONS SRL | 2.3M | 21 | 99.7K | #86.821 |
| GREENSTAR SERVICES SRL | 2M | 20 | 31.2K | #94.361 |
| RXC QUALITY SOLUTIONS SRL | 2.1M | 19 | 320K | #90.998 |
| OPERATORUL DE SERVICII COMUNITARE AMARA S.A. | 2M | 20 | 242K | #96.371 |
| UNIFAST S.R.L. | 2M | 21 | 607K | #95.671 |
| CARPATI FLORA SRL | 2.3M | 18 | 754K | #84.203 |
| MAXI DESIGN CONSTRUCT SRL | 2.3M | 18 | 60.3K | #84.085 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | �OPA �ELIMB�R S.R.L.(you) | ECEZ SERV SRL | CDO CLEAN CONSTRUCT S.R.L. | HAROLD MOBIL SRL | ARCA SOLUTIONS SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 2.2M | 2.2M | 2.2M | 2.3M | 2.3M |
| Profit | 102K | 7.6K | 1.3M | 338K | 99.7K |
| Margin | 4,6% | 0,3% | 61,5% | 14,8% | 4,4% |
| Employees | 20 | 20 | 20 | 20 | 21 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “�OPA �ELIMB�R S.R.L.”.