��RU CONSTRUCT SRL
Revenue
265K
2024
Profit
-14.4K
2024
Employees
1
2024
Margin
-5,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
��RU CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 265K lei (date 2024). În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #47.851 la cifra de afaceri, #105.908 la profit, #35.168 la număr angajați din 130.296 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- ��RU CONSTRUCT SRL este o companie micro din sectorul Comerț cu amănuntul, cu sediul în TIMIS, având o cifră de afaceri de 265K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -5.4%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț cu amănuntul (România), compania este #47.851 la cifra de afaceri, #105.908 la profit, #35.168 la număr angajați din 130.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 3M lei
- Marjă medie
- 3.7%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 0.1× față de media industriei
Compania este -1.5× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț cu amănuntul (CAEN 47) — 2024
Industry size
389B
RON revenue
Total companies
130.296
Total employees
418.868
Industry growth
—
YoY
Top companies
- LIDL DISCOUNT SRL24.7B
- OMV PETROM MARKETING SRL24.6B
- KAUFLAND ROMANIA SCS19.7B
- PROFI ROM FOOD SRL14.9B
- CARREFOUR ROMANIA SA12.7B
- DEDEMAN SRL12.4B
- DR.MAX S.R.L.10.9B
- MEGA IMAGE SRL10.7B
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| AMARYLLIS S.R.L. | 265K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| LINU SI LAVI S.R.L. | 265K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| ADELINA-ROBERTA S.R.L. | 266K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| SERSTO CODING S.R.L. | 266K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| M & LYL COMPANY SRL | 264K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| SLOWFOOD TIM S.R.L. | 267K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| FUKANGDA YQ S.R.L. | 267K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| SWEET-KISS SRL | 267K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| H&DMARK S.R.L. | 263K | 1 | Comerț cu amănuntul |
| KINDER FASHION SRL | 262K | 1 | Comerț cu amănuntul |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ TIMIS
Industrie (CAEN 47)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -5.4%
- CA / angajat
- 265K
- Scor risc (0–100)
- 53
- Percentil piață (CA)
- Top 37%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 265K
- Profit net
- -14.4K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 265K | -14.4K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la ��RU CONSTRUCT SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- ��RU CONSTRUCT SRL(current)
- Revenue
- 265K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.4K
- Rank RO
- #335.450
- AMARYLLIS S.R.L.
- Revenue
- 265K
- Employees
- 1
- Profit
- 36.5K
- Rank RO
- #335.495
- LINU SI LAVI S.R.L.
- Revenue
- 265K
- Employees
- 1
- Profit
- 10.2K
- Rank RO
- #335.274
- ADELINA-ROBERTA S.R.L.
- Revenue
- 266K
- Employees
- 1
- Profit
- 20K
- Rank RO
- #334.775
- SERSTO CODING S.R.L.
- Revenue
- 266K
- Employees
- 1
- Profit
- 204K
- Rank RO
- #334.727
- M & LYL COMPANY SRL
- Revenue
- 264K
- Employees
- 1
- Profit
- 49.9K
- Rank RO
- #336.298
- SLOWFOOD TIM S.R.L.
- Revenue
- 267K
- Employees
- 1
- Profit
- -36.8K
- Rank RO
- #334.405
- FUKANGDA YQ S.R.L.
- Revenue
- 267K
- Employees
- 1
- Profit
- 41.8K
- Rank RO
- #334.343
- SWEET-KISS SRL
- Revenue
- 267K
- Employees
- 1
- Profit
- 4.1K
- Rank RO
- #333.939
- H&DMARK S.R.L.
- Revenue
- 263K
- Employees
- 1
- Profit
- 31.5K
- Rank RO
- #337.555
- KINDER FASHION SRL
- Revenue
- 262K
- Employees
- 1
- Profit
- -10.9K
- Rank RO
- #337.743
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| ��RU CONSTRUCT SRL(current) | 265K | 1 | -14.4K | #335.450 |
| AMARYLLIS S.R.L. | 265K | 1 | 36.5K | #335.495 |
| LINU SI LAVI S.R.L. | 265K | 1 | 10.2K | #335.274 |
| ADELINA-ROBERTA S.R.L. | 266K | 1 | 20K | #334.775 |
| SERSTO CODING S.R.L. | 266K | 1 | 204K | #334.727 |
| M & LYL COMPANY SRL | 264K | 1 | 49.9K | #336.298 |
| SLOWFOOD TIM S.R.L. | 267K | 1 | -36.8K | #334.405 |
| FUKANGDA YQ S.R.L. | 267K | 1 | 41.8K | #334.343 |
| SWEET-KISS SRL | 267K | 1 | 4.1K | #333.939 |
| H&DMARK S.R.L. | 263K | 1 | 31.5K | #337.555 |
| KINDER FASHION SRL | 262K | 1 | -10.9K | #337.743 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | ��RU CONSTRUCT SRL(you) | AMARYLLIS S.R.L. | LINU SI LAVI S.R.L. | ADELINA-ROBERTA S.R.L. | SERSTO CODING S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 265K | 265K | 265K | 266K | 266K |
| Profit | -14.4K | 36.5K | 10.2K | 20K | 204K |
| Margin | -5,4% | 13,8% | 3,8% | 7,5% | 76,8% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “��RU CONSTRUCT SRL”.