A&A SALES & LOGISTICS SRL
Revenue
9.9K
2024
Profit
-63.8K
2024
Employees
—
2024
Margin
-643,5%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
A&A SALES & LOGISTICS SRL este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 9.9K lei (date 2024). În industria de Comerț en-gros (România), compania este #46.432 la cifra de afaceri, #57.364 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- A&A SALES & LOGISTICS SRL este o companie micro din sectorul Comerț en-gros, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 9.9K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -643.5%).
- Poziție în industrie
- În industria de Comerț en-gros (România), compania este #46.432 la cifra de afaceri, #57.364 la profit, #41.561 la număr angajați din 63.035 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Comerț en-gros (CAEN 46) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 8.1M lei
- Marjă medie
- 4.2%
- Angajați medie
- 5
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -153.4× față de media industriei
Industry intelligence
Comerț en-gros (CAEN 46) — 2024
Industry size
508B
RON revenue
Total companies
63.035
Total employees
317.294
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| FU XING INTERNATIONAL IMPEX SRL | 9.9K | 1 | Comerț en-gros |
| RB TECH S.R.L. | 10K | 1 | Comerț en-gros |
| KANDEL MELODY S.R.L. | 9.8K | 1 | Comerț en-gros |
| EDIROM ACTIV SRL | 10.2K | 1 | Comerț en-gros |
| JESITEX DEVELOPMENT S.R.L. | 10.2K | 1 | Comerț en-gros |
| PATRICK & ERIC SERVICES S.R.L. | 10.3K | 1 | Comerț en-gros |
| ADHARA SRL | 10.3K | 1 | Comerț en-gros |
| ICR COATING SYSTEMS S.R.L. | 10.5K | 1 | Comerț en-gros |
| EVA HOME APPLIANCE SRL | 9.3K | 1 | Comerț en-gros |
| MOTIKA FINE DRINKS S.R.L. | 9.3K | 1 | Comerț en-gros |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 46)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -643.5%
- Scor risc (0–100)
- 100
- Percentil piață (CA)
- Top 74%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 9.9K
- Profit net
- -63.8K
- Angajați
- —
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 9.9K | -63.8K | — |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la A&A SALES & LOGISTICS SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- A&A SALES & LOGISTICS SRL(current)
- Revenue
- 9.9K
- Employees
- 0
- Profit
- -63.8K
- Rank RO
- #663.173
- FU XING INTERNATIONAL IMPEX SRL
- Revenue
- 9.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -8.4K
- Rank RO
- #663.353
- RB TECH S.R.L.
- Revenue
- 10K
- Employees
- 1
- Profit
- -15K
- Rank RO
- #662.361
- KANDEL MELODY S.R.L.
- Revenue
- 9.8K
- Employees
- 1
- Profit
- 787 lei
- Rank RO
- #663.526
- EDIROM ACTIV SRL
- Revenue
- 10.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -910 lei
- Rank RO
- #661.797
- JESITEX DEVELOPMENT S.R.L.
- Revenue
- 10.2K
- Employees
- 1
- Profit
- -14.8K
- Rank RO
- #661.767
- PATRICK & ERIC SERVICES S.R.L.
- Revenue
- 10.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -320 lei
- Rank RO
- #661.466
- ADHARA SRL
- Revenue
- 10.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -312K
- Rank RO
- #661.276
- ICR COATING SYSTEMS S.R.L.
- Revenue
- 10.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -71K
- Rank RO
- #660.638
- EVA HOME APPLIANCE SRL
- Revenue
- 9.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -1.9K
- Rank RO
- #665.285
- MOTIKA FINE DRINKS S.R.L.
- Revenue
- 9.3K
- Employees
- 1
- Profit
- -18.2K
- Rank RO
- #665.375
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| A&A SALES & LOGISTICS SRL(current) | 9.9K | 0 | -63.8K | #663.173 |
| FU XING INTERNATIONAL IMPEX SRL | 9.9K | 1 | -8.4K | #663.353 |
| RB TECH S.R.L. | 10K | 1 | -15K | #662.361 |
| KANDEL MELODY S.R.L. | 9.8K | 1 | 787 lei | #663.526 |
| EDIROM ACTIV SRL | 10.2K | 1 | -910 lei | #661.797 |
| JESITEX DEVELOPMENT S.R.L. | 10.2K | 1 | -14.8K | #661.767 |
| PATRICK & ERIC SERVICES S.R.L. | 10.3K | 1 | -320 lei | #661.466 |
| ADHARA SRL | 10.3K | 1 | -312K | #661.276 |
| ICR COATING SYSTEMS S.R.L. | 10.5K | 1 | -71K | #660.638 |
| EVA HOME APPLIANCE SRL | 9.3K | 1 | -1.9K | #665.285 |
| MOTIKA FINE DRINKS S.R.L. | 9.3K | 1 | -18.2K | #665.375 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | A&A SALES & LOGISTICS SRL(you) | FU XING INTERNATIONAL IMPEX SRL | RB TECH S.R.L. | KANDEL MELODY S.R.L. | EDIROM ACTIV SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 9.9K | 9.9K | 10K | 9.8K | 10.2K |
| Profit | -63.8K | -8.4K | -15K | 787 lei | -910 lei |
| Margin | -643,5% | -85,7% | -149,9% | 8,0% | -9,0% |
| Employees | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “A&A SALES & LOGISTICS SRL”.