A & M BUILDING STONE SRL
Revenue
65.5K
2024
Profit
-41.4K
2024
Employees
1
2024
Margin
-63,2%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
A & M BUILDING STONE SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 65.5K lei (date 2024). În industria de Construcții (România), compania este #33.035 la cifra de afaceri, #47.341 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- A & M BUILDING STONE SRL este o companie micro din sectorul Construcții, cu sediul în ILFOV, având o cifră de afaceri de 65.5K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: în pierdere sau cu marjă foarte scăzută (marjă de profit -63.2%).
- Poziție în industrie
- În industria de Construcții (România), compania este #33.035 la cifra de afaceri, #47.341 la profit, #19.821 la număr angajați din 56.726 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Construcții (CAEN 41) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 2.3M lei
- Marjă medie
- 9.8%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.0× față de media industriei
Compania este -6.4× față de media industriei
Compania este 0.3× față de media industriei
Industry intelligence
Construcții (CAEN 41) — 2024
Industry size
128B
RON revenue
Total companies
56.726
Total employees
208.079
Industry growth
—
YoY
Top companies
- Porr Construct SRL2.4B
- WEBUILD Spa MILANO SUCURSALA ROMANIA BUCURESTI - SEDIU PERMANENT DESEMNAT2.1B
- STRABAG SRL1.7B
- CONCELEX SRL1.4B
- AKTOR SOCIETATE TEHNICA ANONIMA (AKTOR SA) - GRECIA - SUCURSALA BUCURESTI, ROMANIA - SEDIU PERMANENT DESEMNAT1.2B
- BOG 'ART SRL913M
- NESS PROIECT EUROPE SRL820M
- CON-A OPERATIONS S.R.L.735M
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| ALI CRIS MARIO CONSTRUCT S.R.L. | 65.6K | 1 | Construcții |
| TOP CLASS CONSTRUCT SRL | 65.9K | 1 | Construcții |
| IONU RESIDENCE S.R.L. | 65.1K | 1 | Construcții |
| TRUMAR PRODUCE S.R.L. | 66K | 1 | Construcții |
| BAUUMASTER LUX S.R.L. | 64.7K | 1 | Construcții |
| GREEN-GEBAUDE S.R.L. | 64.6K | 1 | Construcții |
| AMAVIT CONSULTING S.R.L. | 66.5K | 1 | Construcții |
| BRICKLAYER S.R.L. | 66.5K | 1 | Construcții |
| PSC CONSTRUCTION DEVELOPMENT S.R.L. | 66.6K | 1 | Construcții |
| ENGINEERING PLUS SRL | 66.7K | 1 | Construcții |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ILFOV
Industrie (CAEN 41)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- -63.2%
- CA / angajat
- 65.5K
- Scor risc (0–100)
- 82
- Percentil piață (CA)
- Top 60%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 65.5K
- Profit net
- -41.4K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 65.5K | -41.4K | 1 |
Explore
Industry (CAEN 41)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la A & M BUILDING STONE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- A & M BUILDING STONE SRL(current)
- Revenue
- 65.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -41.4K
- Rank RO
- #540.737
- ALI CRIS MARIO CONSTRUCT S.R.L.
- Revenue
- 65.6K
- Employees
- 1
- Profit
- 14.5K
- Rank RO
- #540.542
- TOP CLASS CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 65.9K
- Employees
- 1
- Profit
- -375K
- Rank RO
- #540.049
- IONU RESIDENCE S.R.L.
- Revenue
- 65.1K
- Employees
- 1
- Profit
- 1.3K
- Rank RO
- #541.416
- TRUMAR PRODUCE S.R.L.
- Revenue
- 66K
- Employees
- 1
- Profit
- 53.9K
- Rank RO
- #539.813
- BAUUMASTER LUX S.R.L.
- Revenue
- 64.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 36.8K
- Rank RO
- #541.972
- GREEN-GEBAUDE S.R.L.
- Revenue
- 64.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -46.5K
- Rank RO
- #542.248
- AMAVIT CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 66.5K
- Employees
- 1
- Profit
- -16K
- Rank RO
- #539.002
- BRICKLAYER S.R.L.
- Revenue
- 66.5K
- Employees
- 1
- Profit
- 30.7K
- Rank RO
- #538.980
- PSC CONSTRUCTION DEVELOPMENT S.R.L.
- Revenue
- 66.6K
- Employees
- 1
- Profit
- -550K
- Rank RO
- #538.903
- ENGINEERING PLUS SRL
- Revenue
- 66.7K
- Employees
- 1
- Profit
- 5.4K
- Rank RO
- #538.755
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| A & M BUILDING STONE SRL(current) | 65.5K | 1 | -41.4K | #540.737 |
| ALI CRIS MARIO CONSTRUCT S.R.L. | 65.6K | 1 | 14.5K | #540.542 |
| TOP CLASS CONSTRUCT SRL | 65.9K | 1 | -375K | #540.049 |
| IONU RESIDENCE S.R.L. | 65.1K | 1 | 1.3K | #541.416 |
| TRUMAR PRODUCE S.R.L. | 66K | 1 | 53.9K | #539.813 |
| BAUUMASTER LUX S.R.L. | 64.7K | 1 | 36.8K | #541.972 |
| GREEN-GEBAUDE S.R.L. | 64.6K | 1 | -46.5K | #542.248 |
| AMAVIT CONSULTING S.R.L. | 66.5K | 1 | -16K | #539.002 |
| BRICKLAYER S.R.L. | 66.5K | 1 | 30.7K | #538.980 |
| PSC CONSTRUCTION DEVELOPMENT S.R.L. | 66.6K | 1 | -550K | #538.903 |
| ENGINEERING PLUS SRL | 66.7K | 1 | 5.4K | #538.755 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | A & M BUILDING STONE SRL(you) | ALI CRIS MARIO CONSTRUCT S.R.L. | TOP CLASS CONSTRUCT SRL | IONU RESIDENCE S.R.L. | TRUMAR PRODUCE S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 65.5K | 65.6K | 65.9K | 65.1K | 66K |
| Profit | -41.4K | 14.5K | -375K | 1.3K | 53.9K |
| Margin | -63,2% | 22,1% | -568,6% | 2,1% | 81,7% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “A & M BUILDING STONE SRL”.