7WARE SRL
Revenue
794K
2024
Profit
350K
2024
Employees
1
2024
Margin
43,8%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
7WARE SRL este o companie mică din sectorul IT, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 794K lei (date 2024). În industria de IT (România), compania este #5.216 la cifra de afaceri, #7.183 la profit, #5.212 la număr angajați din 36.296 companii. Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 43.8%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- 7WARE SRL este o companie mică din sectorul IT, cu sediul în ARAD, având o cifră de afaceri de 794K lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu o marjă de profit foarte bună marjă de profit 43.8%.
- Poziție în industrie
- În industria de IT (România), compania este #5.216 la cifra de afaceri, #7.183 la profit, #5.212 la număr angajați din 36.296 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria IT (CAEN 62) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1.8M lei
- Marjă medie
- 14.7%
- Angajați medie
- 4
Companie vs medie industrie
Compania este 0.4× față de media industriei
Compania este 3.0× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Industry intelligence
IT (CAEN 62) — 2024
Industry size
64.6B
RON revenue
Total companies
36.296
Total employees
147.195
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| STORM BRACES SRL | 806K | 1 | IT |
| SIGNAL2 TECHNOLOGIES S.R.L. | 775K | 1 | IT |
| CODEVO S.R.L. | 773K | 1 | IT |
| AEM VENTURES S.R.L. | 767K | 1 | IT |
| PROXY DATA WEB S.R.L. | 764K | 1 | IT |
| FERI LAND CONSULTING S.R.L. | 762K | 1 | IT |
| CODETECH SUPORT SOLUTIONS S.R.L. | 743K | 1 | IT |
| WHILE TRUE S.R.L. | 740K | 1 | IT |
| CIOBA INDUSTRIES S.R.L. | 698K | 1 | IT |
| SIMPLYCYBER S.R.L. | 800K | 1 | IT |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ ARAD
Industrie (CAEN 62)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 43.8%
- CA / angajat
- 800K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 19%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 794K
- Profit net
- 350K
- Angajați
- 1
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 794K | 350K | 1 |
Explore
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la 7WARE SRL — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- 7WARE SRL(current)
- Revenue
- 794K
- Employees
- 1
- Profit
- 350K
- Rank RO
- #175.210
- STORM BRACES SRL
- Revenue
- 806K
- Employees
- 1
- Profit
- 157K
- Rank RO
- #174.431
- SIGNAL2 TECHNOLOGIES S.R.L.
- Revenue
- 775K
- Employees
- 1
- Profit
- 643K
- Rank RO
- #178.495
- CODEVO S.R.L.
- Revenue
- 773K
- Employees
- 1
- Profit
- 663K
- Rank RO
- #178.635
- AEM VENTURES S.R.L.
- Revenue
- 767K
- Employees
- 1
- Profit
- 529K
- Rank RO
- #179.578
- PROXY DATA WEB S.R.L.
- Revenue
- 764K
- Employees
- 1
- Profit
- 54.3K
- Rank RO
- #179.963
- FERI LAND CONSULTING S.R.L.
- Revenue
- 762K
- Employees
- 1
- Profit
- 634K
- Rank RO
- #180.192
- CODETECH SUPORT SOLUTIONS S.R.L.
- Revenue
- 743K
- Employees
- 1
- Profit
- 618K
- Rank RO
- #182.957
- WHILE TRUE S.R.L.
- Revenue
- 740K
- Employees
- 1
- Profit
- 523K
- Rank RO
- #183.343
- CIOBA INDUSTRIES S.R.L.
- Revenue
- 698K
- Employees
- 1
- Profit
- 540K
- Rank RO
- #189.688
- SIMPLYCYBER S.R.L.
- Revenue
- 800K
- Employees
- 1
- Profit
- 465K
- Rank RO
- #175.237
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| 7WARE SRL(current) | 794K | 1 | 350K | #175.210 |
| STORM BRACES SRL | 806K | 1 | 157K | #174.431 |
| SIGNAL2 TECHNOLOGIES S.R.L. | 775K | 1 | 643K | #178.495 |
| CODEVO S.R.L. | 773K | 1 | 663K | #178.635 |
| AEM VENTURES S.R.L. | 767K | 1 | 529K | #179.578 |
| PROXY DATA WEB S.R.L. | 764K | 1 | 54.3K | #179.963 |
| FERI LAND CONSULTING S.R.L. | 762K | 1 | 634K | #180.192 |
| CODETECH SUPORT SOLUTIONS S.R.L. | 743K | 1 | 618K | #182.957 |
| WHILE TRUE S.R.L. | 740K | 1 | 523K | #183.343 |
| CIOBA INDUSTRIES S.R.L. | 698K | 1 | 540K | #189.688 |
| SIMPLYCYBER S.R.L. | 800K | 1 | 465K | #175.237 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | 7WARE SRL(you) | STORM BRACES SRL | SIGNAL2 TECHNOLOGIES S.R.L. | CODEVO S.R.L. | AEM VENTURES S.R.L. |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 794K | 806K | 775K | 773K | 767K |
| Profit | 350K | 157K | 643K | 663K | 529K |
| Margin | 43,8% | 19,4% | 83,0% | 85,7% | 69,0% |
| Employees | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “7WARE SRL”.