4HEATING S.R.L.
Revenue
1.2M
2024
Profit
39.4K
2024
Employees
6
2024
Margin
3,4%
Growth
—
Raport companie (generat automat)
Rezumat generat din datele companiei: CA, angajați, industrie, clasamente și evoluție.
4HEATING S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 1.2M lei (date 2024). În industria de Activități profesionale (România), compania este #3.316 la cifra de afaceri, #12.436 la profit, #1.641 la număr angajați din 28.608 companii. Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.4%.
Detalii pe secțiuni
- Prezentare
- 4HEATING S.R.L. este o companie mică din sectorul Activități profesionale, cu sediul în CONSTANTA, având o cifră de afaceri de 1.2M lei (date 2024).
- Sănătate financiară
- Poziție financiară: cu marjă de profit moderată marjă de profit 3.4%.
- Poziție în industrie
- În industria de Activități profesionale (România), compania este #3.316 la cifra de afaceri, #12.436 la profit, #1.641 la număr angajați din 28.608 companii.
- Context competitor
- Are 10 companii similare identificate în aceeași industrie (după CA, angajați și ritm de creștere).
- Semnale de creștere
- Date insuficiente pentru evoluția YoY.
Economic DNA
Profil pe 5 dimensiuni (0–100), normalizat după percentile în industrie: rentabilitate, creștere, eficiență (CA/angajat), poziție pe piață, risc.
Evoluție financiară (ultimii 5 ani)
Hover over points for values and YoY growth. Left axis: Revenue & profit (RON). Right axis: Employees.
Poziție în industrie
În industria Activități profesionale (CAEN 71) — date 2024.
Clasament în industrie
Medii industrie
- CA medie
- 1M lei
- Marjă medie
- 16.2%
- Angajați medie
- 3
Companie vs medie industrie
Compania este 1.1× față de media industriei
Compania este 0.2× față de media industriei
Compania este 2.2× față de media industriei
Industry intelligence
Activități profesionale (CAEN 71) — 2024
Industry size
29.5B
RON revenue
Total companies
28.608
Total employees
78.684
Industry growth
—
YoY
Top companies
Companii similare
Top 10 companii după similitudine: aceeași industrie (CAEN), cifră de afaceri, număr angajați și ritm de creștere apropiat.
| Companie | CA | Angajați | Industrie |
|---|---|---|---|
| NOVA PROJECT & KONSTRUCT GROUP SRL | 1.2M | 6 | Activități profesionale |
| ALUPLAN SRL | 1.2M | 6 | Activități profesionale |
| SERVCOM GRUP 85 SRL | 1.2M | 6 | Activități profesionale |
| BIMOTOR SERVICE IMPEX SRL | 1.2M | 6 | Activități profesionale |
| BAULEITUNG AC CONSTRUCT SRL | 1.1M | 6 | Activități profesionale |
| KONDORCAD LANDSURV SRL | 1.2M | 6 | Activități profesionale |
| VENQO ENGINEERING SRL | 1.1M | 6 | Activități profesionale |
| SCHMIDT ARCHITECTURE STUDIO SRL | 1.2M | 6 | Activități profesionale |
| SILVAPAS PROIECT S.R.L. | 1.2M | 6 | Activități profesionale |
| RTD SERVICE SRL | 1.2M | 6 | Activități profesionale |
Profil financiar (2024)
Clasamente
Județ CONSTANTA
Industrie (CAEN 71)
Indicatori cheie
- Marjă profit
- 3.4%
- CA / angajat
- 193K
- Scor risc (0–100)
- 0
- Percentil piață (CA)
- Top 15%
Situație financiară
2024
- Cifră afaceri
- 1.2M
- Profit net
- 39.4K
- Angajați
- 6
| An | Cifră afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 1.2M | 39.4K | 6 |
Explore
Industry (CAEN 71)
Harta peisajului competitorilor
Competitori și alternative la 4HEATING S.R.L. — pagină dedicată cu comparație și liste.
X: Revenue · Y: Employees · Bubble size: Profit. Click a competitor to open their profile. Data 2024.
- 4HEATING S.R.L.(current)
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 39.4K
- Rank RO
- #139.258
- NOVA PROJECT & KONSTRUCT GROUP SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 170K
- Rank RO
- #137.319
- ALUPLAN SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 85.1K
- Rank RO
- #139.246
- SERVCOM GRUP 85 SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 53.8K
- Rank RO
- #139.637
- BIMOTOR SERVICE IMPEX SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 175K
- Rank RO
- #138.746
- BAULEITUNG AC CONSTRUCT SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 336K
- Rank RO
- #139.788
- KONDORCAD LANDSURV SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 123K
- Rank RO
- #138.216
- VENQO ENGINEERING SRL
- Revenue
- 1.1M
- Employees
- 6
- Profit
- 56.4K
- Rank RO
- #140.539
- SCHMIDT ARCHITECTURE STUDIO SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 286K
- Rank RO
- #137.798
- SILVAPAS PROIECT S.R.L.
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 827K
- Rank RO
- #137.704
- RTD SERVICE SRL
- Revenue
- 1.2M
- Employees
- 6
- Profit
- 457K
- Rank RO
- #137.452
| Company | Revenue | Employees | Profit | Rank (RO) |
|---|---|---|---|---|
| 4HEATING S.R.L.(current) | 1.2M | 6 | 39.4K | #139.258 |
| NOVA PROJECT & KONSTRUCT GROUP SRL | 1.2M | 6 | 170K | #137.319 |
| ALUPLAN SRL | 1.2M | 6 | 85.1K | #139.246 |
| SERVCOM GRUP 85 SRL | 1.2M | 6 | 53.8K | #139.637 |
| BIMOTOR SERVICE IMPEX SRL | 1.2M | 6 | 175K | #138.746 |
| BAULEITUNG AC CONSTRUCT SRL | 1.1M | 6 | 336K | #139.788 |
| KONDORCAD LANDSURV SRL | 1.2M | 6 | 123K | #138.216 |
| VENQO ENGINEERING SRL | 1.1M | 6 | 56.4K | #140.539 |
| SCHMIDT ARCHITECTURE STUDIO SRL | 1.2M | 6 | 286K | #137.798 |
| SILVAPAS PROIECT S.R.L. | 1.2M | 6 | 827K | #137.704 |
| RTD SERVICE SRL | 1.2M | 6 | 457K | #137.452 |
Compare companies
Current company vs competitors (2024). Bar = relative value; green = best in row.
| Metric | 4HEATING S.R.L.(you) | NOVA PROJECT & KONSTRUCT GROUP SRL | ALUPLAN SRL | SERVCOM GRUP 85 SRL | BIMOTOR SERVICE IMPEX SRL |
|---|---|---|---|---|---|
| Revenue | 1.2M | 1.2M | 1.2M | 1.2M | 1.2M |
| Profit | 39.4K | 170K | 85.1K | 53.8K | 175K |
| Margin | 3,4% | 14,4% | 7,4% | 4,7% | 15,0% |
| Employees | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Growth | — | — | — | — | — |
Company news
No recent articles found mentioning “4HEATING S.R.L.”.